این فهرست 10 واقعیت برتر در مورد شرایط زندگی در کشور انگلستان را بررسی می کند.

شرایط زندگی در انگلستان

  1. در انگلستان زندگی گران است. شاخص قیمت برای شهر لندن 222 است. این عدد نشان می دهد که غذا، اجاره و سایر موارد ضروری در لندن بیش از دو برابر گران تر از میانگین شهر های جهان است. شفیلد، پایین ترین رتبه بریتانیا در این شاخص دارای شاخص قیمت 132 است. میانگین اجاره یک آپارتمان کوچک استودیویی در انگلستان 96 دلار و یک تخم مرغ 3.49 دلار است.
  2. در کشورانگلستان بیکاری کم است. نرخ بیکاری در کالیفرنیا در ماه مارس-می 2018، 4.2 درصد بوده است، در حالی که ایرلند شمالی تقریبا رکورد جدیدی را با نرخ کم 3.5 درصد شکست . برای مقایسه، نرخ ایرلند شمالی در مدت کوتاهی پس از رکود سال 2008 8.2 درصد بود.
  3. فقر در انگلستان نیز کم است. طبق آمار دفتر ملی آمار، 7.3 درصد از جمعیت انگلستان ، فقر مستمر را تجربه می کنند. شرایط برای زنان کمی بدتر است؛ از آنجایی که 8.2 درصد از جمعیت زنان در مقایسه با تنها 6.3 درصد از جمعیت مردان فقر پایدار را تجربه می کنند،. در کل بریتانیا و ایرلند شمالی دارای نرخ فقر 7/16 درصد هستند، و این نسبت کمی کمتر از 17،3 درصد ، متوسط اتحادیه اروپا است.
  4. درانگلستان کیفیت زندگی بسیار بالا است. در یک مطالعه اخیرا ، در زمینه کیفیت زندگی بریتانیا، این کشور در رتبه پنجم از همه کشورهای اروپایی قرار دارد. این لیست به سرعت پهنای باند، آلودگی، هزینه زندگی و بسیاری از عوامل دیگر نگاه کرد. مهمتر از همه  در این مطالعه،این کشور بیشترین درصد تولید ناخالص داخلی خود را صرف تفریح ​​و فرهنگ کرد ه است.
  5. فقر مطلق در میان کودکان انگلیسی ، کودکان درانگلستان  در معرض خطر افزایش فقر مطلق کودکان هستند. فقر مطلق به عنوان اقامت در یک خانواده تعریف می شود که نمی تواند یک سطح اساسی زندگی (پناهگاه، لباس و غذا) را به دلیل کم درآمد حفظ کند. بنیاد جوزف رونتری و شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی دریافتند که فقر مطلق کودکان در کالیفرنیا پیش بینی می شود که چهار امتیاز افزایش یابد. این افزایش احتمالا ناشی از کاهش اخیر در مزایای دولت برای خانواده های کم درآمد با کودکان است.
  6. برای زنان که در خارج از ایالات متحده آمریکا زایمان می کنند، ایمن تر است. طبق گزارش سالانه "گزارش سالیانه مادران کودکان"، زنانی که در انگلستان زایمان میکنند ، بیشتر از دو برابر احتمال مرگ در دوران بارداری یا زایمان نسبت به زنان در لهستان هستند. از 25 کشور برتر جهان برای مادران، انگلستان رتبه 24 است.
  7. به گفته مرکز تحقیقات اقتصادی و تحقیقاتی، این مبلغ به مبلغ 230،000 پوند (تقریبا 300،000 دلار) برای افزایش کودک درانگلستان هزینه می شود. برای مقایسه، هزینه برای افزایش کودک در ایالات متحده حدود 234،000 دلار است. عوامل متعددی وجود دارد که می تواند به این امر کمک کند، از جمله هزینه های غذایی کمتری در ایالات متحده و منابع زمین بیشتر.
  8. انگلستان به شدت در برابری زنان قرار دارد. انجمن جهانی تجارت سالانه گزارش جهانی جنسیتی را منتشر کرد که از لحاظ اقتصادی، مشارکت اقتصادی، دستیابی به تحصیلات، بهداشت و توانمند سازی سیاسی، در اروپای غربی، بریتانیا در رتبه 15 قرار گرفت.
  9. درآمد متوسط زنان ​​20 درصد کمتر از درآمد متوسط مردان ​​است. فراتر از درآمد، 80 درصد از زنان در انگلستان درگیر نوعی نگهداری روزانه در خانه هستند، در حالی که یک سوم مردان در همان کار مشغول به کار هستند. حدود نیمی از زنان کارگر و یک سوم کارگران نیز حداقل یک ساعت در روز برای مراقبت از کودکان و یا سالمندان یا افراد معلول صرف می کنند. زنان نه تنها پول کمتری در کار دارند، بلکه کارهای زیادی را نیز انجام می دهند. با این حال، بسیاری از رهبران به طور جدی با این مبارزه می کنند. شهردار سعدیه خان نخستین "حسابرسی پرداخت جنسیت" را برای پرداختن کامل دولت به شفافیت منتشر کرد. او همچنین برنامه هایی را برای تضمین انعطاف پذیری و استخدام عادلانه اجرا کرد.
  10. انگلستان کار زیادی در رابطه با برابری نژادی انجام داده است. نخست وزیر ترسا می توانست به تحقیق در مورد این موضوع به منظور درک تنوع و برابری بپردازد. در حالی که 4 درصد سفیدپوستان سفیدپوست بیکار بودند، 10 درصد از سیاهپوستان و بیگانگان مخلوط بیکار بودند. به احتمال زیاد، مردان سیاه پوست بیشتر به زندان می روند، نه به عنوان وثیقه. سازمان هایی مانند انجمن برابری و تنوع در مبارزه با این روند از طریق فعالیت های سیاسی هستند. این سازمان یک گروه ملی است که مردم و سازمان های مختلف را برای مبارزه با ستم و مبارزه برای حقوق بشر در کشور جمع می کند.

علیرغم هزینه بالای زندگی، انگلستان کشوری پر رونق و متنوع است. در حالی که قطعا می تواند از نظر برابری نژادی و جنسیتی بهتر باشد، انگلستان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در جهان است. اگر چه کاملا مثبت نیست، 10 واقعیت برتر در مورد شرایط زندگی در بریتانیا نشان دهنده یک کشور پر رونق و سالم است.