آیا انگلستان واقعاً سرزمین ماهی و چیپس ، تمبر و صف مرتب است؟ 

آیا ملکه واقعاً در 100 سالگی شما یک تلگرام می فرستد؟  دانش خود را از انگلستان با این 30 واقعیت درباره انگلیس افزایش دهید.

 انگلستان را چقدر می شناسید؟  در اینجا 30 واقعیت جالب برای آماده سازی شما برای بازدید یا زندگی در این کشور تاریخی ارائه شده است.  آماده شوید تا خود را آزمایش کنید  و اطلاعات جدیدی جالب درباره انگلستان را کشف کنید.

 1. ما دوست داریم در کنار دریا باشیم

 سواحل انگلستان در سراسر جهان مشهور است ، از پیاده روی های بادگیر خیره کننده و مناظر صخره ای گرفته تا سواحل شنی طلایی.  در واقع ، انگلیس به تنهایی بیش از 60 سواحل پرطرفدار و علامت "پرچم آبی" را دارد.  در حالی که هوا در انگلستان همیشه عالی نیست ، اگر یک روز آفتابی پیدا کنید ، هرگز از یک روز عالی دور نمی شوید - هیچ جای انگلیس بیش از 75 مایل با دریا فاصله ندارد.

 1. انگلیس سهم مهمی در ریشه های نوشیدنی دارد

در واقع ، بیش از چهل سال قبل  ادعا شده است که پرینگون شامپاین را اختراع کرده است ، دانشمند انگلیسی ، کریستوفر مرت ، نسخه اولیه تخمیر را ثبت کرد.

 1. سیستم حمل و نقل لندن ممکن است بزرگتر از آنچه فکر می کنید باشد

 لندن یکی از قدیمی ترین سیستم های حمل و نقل در جهان - و همچنین یکی از بزرگترین ها - است.  270 ایستگاه عملکرد زیرزمین لندن دارای بیش از 400 پله برقی است (طولانی ترین آن در آنجل در شمال لندن است) ، اما 40 ایستگاه دیگر وجود دارند که حتی استفاده نمی شوند - و این قبل از این است که حتی به اتوبوس های قرمز مشهور نیز اشاره کنیم.

 1.  شهر ولز و تلفظ دشوار

 علائم راهنمایی و رانندگی در ولز  به هر دو زبان ولزی و انگلیسی نوشته  می شود ، اما برخی از هجی های پیچیده تر ممکن است هنگام حضور در ولز به شما غلبه کنند.

یکی از طولانی ترین نامهای شهر در جهان است - اما نگران نباشید - اکثر مردم این تصمیم را کوتاه می کنند تا به Llanfairpwll قابل کنترل تر تبدیل شوند.

 5- Stonehenge از اهرام قدیمی تر است

  واقع در جنوب انگلستان و یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری انگلستان - اعتقاد بر این بود که Stonehenge در حدود 3000BC سال ایجاد شده است ، یعنی قدیمی تر از اهرام مصر است.

 1. برج های Shard 

 لندن ممکن است برخی از برجسته ترین ساختمان های قدیمی انگلستان را داشته باشد ، اما مدرن ترین های پایتخت انگلیس مطمئناً می دانند که چگونه بایستند.  Shard ، واقع در نزدیکی Bridge London ، در سال 2012 به پایان رسید و در حال حاضر بلندترین ساختمان اروپا با قدمت 1،150 پا حیرت انگیز است.  اگر به نظر می رسد در منطقه هستید ، حتی می توانید از شامپاین در یک سکوی مشاهده در نزدیکی قسمت بالا لذت ببرید.

 1. ملکه ممکن است برای شما تولدت مبارک ارسال کند

 شاید شنیده باشید در مورد افرادی که 100 نفر از آنها می توانند از طریق ملکه تلگرام دریافت کنند.  در روز مدرن ، این یک کارت شخصی است و فقط به صدمین سالگرد تولد شما محدود نمی شود - شما می توانید برای تولد 105 سالگی خود نیز درخواست کنید - و برای هر سال تولد پس از 105 سالگی.

 1. انگلیسی ها واقعا چای خود را دوست دارند

  بریتانیایی ها روزانه بیش از 165 میلیون فنجان چای مصرف می کنند - این 20 برابر آمریکایی ها است.

 1. مرغ تیکا بهترین غذای انگلستان است

 ممکن است غذای انگلیسی را با ماهی و چیپس ، یک شام کباب تنبل بعد از ظهر یکشنبه یا پای استیک و کلیه برابر کنید ، اما ساکنان انگلیس در واقع یک بار به مرغ تیککا ماسالا به عنوان غذای ملی این کشور رای دادند.

 1. خواص سلطنتی رکورد زنی است

 قلعه ویندزور ، ساخته شده در 1080 ، نه تنها قدیمی ترین اقامتگاه سلطنتی در انگلیس - بلکه بزرگترین خانه سلطنتی در جهان است.

 1. ملکه پاسپورت ندارد

 ملکه الیزابت دوم بیش از 100 کشور را برای انجام وظایف رسمی بازدید کرده است - اما به طرز شگفت آور ، او نیازی به گذرنامه ندارد.  دلیل این امر این است که گذرنامه های انگلیس به نام ملکه صادر می شود.

 1. شما می توانید در مجلس بنوشید - گهگاه

 قوانین انگلستان در مجلس های پارلمان از بین می رود ، اما نمایندگان مجلس اجازه ندارند در اتاق ها بنوشند - با یک استثناء قابل توجه.  صدراعظم مجاز است هنگام سخنرانی بودجه سالانه ، مشروبات الکلی مصرف کند ، که به تشریح سیاست های اقتصادی دولت برای سال می پردازد.

 1. بریتانیا کبیر بریتانیا نیست

 این معمولاً اشتباه است ، اما انگلیس و انگلستان در واقع دو چیز متفاوت هستند.  انگلستان شامل ایرلند شمالی است - اما انگلیس اینطور نیست.

 1. هزینه های بی بی سی توسط مردم پرداخت می شود

 بیشتر کانال های تلویزیونی در انگلستان بین برنامه ها تبلیغ می کنند ، اما برنامه هایی که توسط بی بی سی (یا سازمان پخش بریتانیا) اداره می شود ، ندارند.  این بدان دلیل است که آنها با مجوز تلویزیون هزینه پرداخت می کنند.  هر خانوار در انگلیس که تصمیم به تماشای تلویزیون می گیرد باید سالانه مجوز را بپردازد ، که حدود 145 پوند هزینه دارد.

 1. نورد پنیر یک ورزش است

 خوب ، به هر حال سالی یک بار.  در حالی که انگلیس شاید بیشتر به فوتبال ، کریکت و راگبی مشهور باشد ، در اینجا نیز می توانید ورزشهای چپ بیشتری را نیز پیدا کنید.  در حقیقت ، یک بار در سال ، رقبا در یک رقابت نورد پنیر رقابت می کنند ، جایی که یک بلوک 9lb پنیر Double Gloucester را در یک تپه شیب دار تعقیب می کنند.

 1. پوند ریشه در تاریخ دارد

 در حالی که سکه پوند فروتن انگلستان طراحی خود را در سال 2017 تغییر داد - با سکه های قدیمی تر که اکنون فقط در بانک پذیرفته شده است - این ارز با داشتن 1200 سال چشمگیر ، قدیمی ترین دلار در جهان است که هنوز در حال استفاده است.

 17- انگلستان شهرهای بیشتری از آنچه فکر می کنید وجود دارد

 سطح انگلیس در مقایسه با برخی کشورها گسترده نیست ، اما در کل 69 شهر رسمی وجود دارد - با 51 کشور در انگلیس ، 7 در اسکاتلند ، 6 در ولز و 5 در ایرلند شمالی.

 18- می توانید سرزمین اصلی قدم بزنید

 و مردم مرتباً آن را برای امور خیریه نیز انجام می دهند.  طولانی ترین مسافت سرزمین اصلی در انگلستان از پایان لند در کرنوال تا جان OGroats در Caithness است - در مجموع 870 مایل.

 19- لندن بزرگترین کتابخانه جهان را دارد

 1. گلف ورزش ملی اسکاتلند است

 این ورزش در قرن 15th در سنت اندروز اختراع شد.  در سال 1457 ، آن را به طور مشهور توسط پادشاه جیمز دوم ممنوع اعلام کرد زیرا این کار باعث قطع وقایع تیراندازی با کمان شد.  اسکاتلند هنوز هم به بهترین دوره های ‘لینک’ در جهان می پردازد.

 1. اسکاتلند همچنین یک هیولای معروف دارد

 هیولا Loch Ness (معروف به محبت به عنوان "Nessie") ظاهرا در Loch Ness - بزرگترین دریاچه در انگلستان ساکن است.  در حالی که این موجود البته اساطیری است ، بسیاری از مردم ادعا کرده اند که در دهه های اخیر او را رؤیت کرده اند.

 1. اولین نویسنده میلیاردر اهل انگلستان است

 شما احتمالاً برخی از کتابهای او را نیز خوانده اید.  JK Rowling که به عنوان نویسنده سری کتاب های هری پاتر شناخته می شود ، بیش از 400 میلیون نسخه را با 55 زبان در سراسر جهان به فروش رسانده است.

 23- تمبرها در انگلستان سرچشمه گرفته است

 انگلستان اولین کشوری بود که از تمبرهای پستی استفاده کرد.  اولین تمبر به عنوان پنی سیاه معروف بود و در ماه مه 1840 صادر شد. ارسال نامه ای مانند گذشته ارزان نیست ، با این حال - قیمت تمبر درجه یک اکنون 65p است ، یا یک تمبر درجه دو در دسترس است.  برای 56p

 1. بیش از 100 دانشگاه در انگلیس وجود دارد

 از دانشگاه های قدیمی با آجر قرمز در شهرهای بزرگ گرفته تا کالج های تخصصی که در سال های اخیر وضعیت دانشگاه را گرفته اند ، اکنون بیش از 100 دانشگاه در سراسر کشور وجود دارد.  با این حال یک بار ، تنها دو نفر وجود داشته است.  آکسفورد و کمبریج معروف ترین مؤسسات آموزشی بریتانیا هستند و تا سال 1832 تنها آنها بودند.

 1. بیگ بن نام ساعت معروف نیست

 برج ساعت برج بیگ بن یکی از مشهورترین دیدنی های لندن است - اما بیگ بن در واقع نام زنگ است نه ساعت.  این برج قرار است یک پروژه مرمت طولانی مدت را آغاز کند که باعث ایجاد تنش شدید در انگلیس شده است - با نخست وزیر حتی تلاش برای مداخله.

 

 1. عروسی های رویال تعطیلات عمومی است

 انگلیس عاشق یک مراسم خوب است و مطمئناً از عروسی های سلطنتی نتیجه بزرگی می گیرد.  جدیدترین رویداد بزرگ در سال 2011 اتفاق افتاد كه شاهزاده ویلیام با كاترین میدلتون ازدواج كرد.  روز عروسی آنها به عنوان یک تعطیلات ملی اعلام شد و این به معنای یک روز اضافی برای تعطیلات بود.

 1. فرانسه از آن چیزی که فکر می کنید نزدیکتر است

 آنها همیشه ممکن نیست بهترین دوستان باشند ، اما انگلیس و فرانسه مطمئناً همسایه هستند.  کانال تونل ، داور در انگلیس را به کاله فرانسه متصل می کند.  در سال 1994 افتتاح شد ، این دومین تونل طولانی زیر زمین در جهان به طول 21 مایل است.  با ظهور خدمات پر سرعت در یورواستار از لندن و کنت ، اکنون می توانید کمی بیش از 2 ساعت از پایتخت انگلیس در پاریس باشید.

 1. راونز می توانست سلطنت را به پایین بیاورد

 در محوطه برج لندن ، باید حداقل در هر زمان حداقل شش راوی وجود داشته باشد.  این امر به دلیل حكمی باستانی است كه توسط شاه چارلز دوم به اجرا در آمده است.  گفته می شود اگر این قانون خراب شود ، سلطنت سقوط خواهد کرد.

 1. توت فرنگی و خامه توسط گالن خورده می شود

 مسابقات تنیس مشهور جهان ویمبلدون هر تابستان در جنوب غربی لندن برگزار می شود.  در طول این رویداد دو هفته ای ، بیش از 27 تن توت فرنگی و 7000 لیتر خامه به عنوان بخشی از غذای معروف این رویداد مصرف می شود.

 1. زبانهای باستانی هنوز هم صحبت می شود - البته نه زیاد

 بریتانیا چهار زبان سلتی دارد که هنوز هم در روزگار مدرن رسماً به رسمیت شناخته شده اند.  اینها اسکاتلندی های اسکاتلندی ، گریلی ایرلندی ، ولزی و کورنیایی (Kernewek) هستند.