نیازی نیست که در انگلیس ثروت خود را صرف غذا کنید.  در اینجا چند نکته برای یافتن وعده های غذایی ارزان آورده شده است.

 هنگامی که برای اولین بار به یک فرهنگ جدید رسیدید ، شاید نمی دانید بهترین ارزانترین مواد غذایی را با ارزان ترین قیمت ها در کجا پیدا کنید.  با این حال ، بسیاری از مکان ها در انگلستان وجود دارد که می توانید با قیمت های مناسب مواد غذایی خوشمزه تهیه کنید.

 در اینجا راهنمای تغذیه ارزان در حالی که شما در اینجا در مجوز کار در انگلیس زندگی می کنید ، آورده شده است تا بتوانید ضمن صرفه جویی در هزینه در خانه جدید ، شکم خود را پر کنید.

 مقداری غذای قومی خوشمزه امتحان کنید

 انگلستان دارای جمعیت زیادی مهاجر و انتخاب بسیار خوبی از رستوران های قومی است که غذاهای خوشمزه و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند.  شما می توانید غذاهای خارق العاده هندی را در سرتاسر انگلیس ، چینی ، تایلندی و موارد دیگر پیدا کنید.

 رستوران های چینی در انگلیس به خصوص ارزان هستند و حتی در لندن نیز می توانید دو دوره شامل برنج و یک فنجان چای سبز را با قیمت حدود 10 پوند پیدا کنید.  در خارج از لندن می توانید مکان های چینی را حتی با قیمت ارزان تر پیدا کنید.

 

ناهار را درکافه بخورید

 همه کافه انگلستان در غذا سرو نمیکنند ، اما بسیاری از آنها این کار را می کنند و می توانند مکان های خوبی برای تهیه یک وعده غذایی مقرون به صرفه باشند.  آنها معمولاً از کرایه های سنتی باربیکی انگلیس شامل پای کلبه ، پای چوپان ، مضراب و ماش و سایر غذاهای گرم ، آرامش بخش و خیس شده استفاده می کنند.  در روزهای خاصی از هفته از نوشیدنی و غذاهای ویژه خودداری کنید که اغلب ممکن است بسیار ارزان باشد.

 فروشگاه های ساندویچ کوچک و نانوایی ها

 فروشگاه های کوچک ساندویچ فروشی محلی (که در غیر اینصورت به عنوان مغازه های butty در شمال شناخته می شود) در همه جای انگلیس وجود دارد.  آنها معمولاً بسیار ارزانتر از زنجیرهای بزرگ مانند مترو هستند و ساندویچ های سبک خانگی بسیار مطبوع تر و تازه تری ارائه می دهند.  شما می توانید معمولاً ساندویچ عظیم و پر از مواد معمولی در حدود 1-2 پوند و همچنین سایر پیشنهادات مانند سیب زمینی پخته شده ، ماکارونی ، سالاد و فلفل قرمز تهیه کنید.

 چیپی چیست:

 "چیپی" یک فروشگاه ماهی و چیپس است و اگرچه خوردن این غذای سرخ شده سالم هر روز در هفته سالم نیست ، اما مطمئناً هر بار و یک بار گزینه ای برای یک وعده غذایی بسیار ارزان است.  یک قسمت از تراشه ها معمولاً می توانند دو نفر را راضی کنند و فقط حدود یک یا دو پوند هزینه دارند.  برای یک وعده غذایی بسیار کم هزینه می توانید یک پای گوشت ، کالباس ، COD نان و خرچنگ یا گزینه های دیگر را اضافه کنید که این نیز یک تجربه فرهنگی واقعی انگلیس است.