18 مکان زیبا برای بازدید در آلمان

 آلمان کشوری زیبا در اروپای غربی پر از مناظر آرامش بخش ، جنگل ها ، رودخانه ها و کوهستان است.  این کشور دوست داشتنی دارای تاریخ طولانی و غنی است و از نظر گردشگری کاملاً محبوب و همچنین یک مقصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است.  اصولاً خیابان های آلمان پر از زیبایی و تنوع است.

 مکانهای زیبا برای بازدید در آلمان بسیار زیاد است که کسی نمی داند از کجا شروع کند.  با این حال ، اگر عاشق خیابان های سنگفرش ، شهرها و مناظر زیبا ، پل های زیبا و تعداد زیادی قلعه هستید - آلمان مطمئناً مقصد مورد نظر شماست.  فرهنگ دوست داشتنی است ، مناظر شگفت انگیز است و گردشگران به سادگی آلمان را دوست دارند! بنابراین ، اجازه دهید برخی از زیباترین مکان های بازدید در آلمان را مرور کنیم.18 مکان زیبا برای بازدید در آلمان


 1. برلین

برلین پایتخت آلمان و همچنین بزرگترین شهر این کشور است.  شناخته شده است که مرکز اصلی سیاست و فرهنگ است.  با بازدید از برلین ، شما می توانید یک ترکیب عالی از معماری جدید و کلاسیک را پیدا کنید.  کارهای بسیاری در برلین وجود دارد و چه رسد به کل آلمان.  دروازه براندنبورگ در برلین بنای تاریخی نئوکلاسیک قرن 18 است.  این در واقع اولین ساختار نئوکلاسیک این شهر است که در سال 1791 برای پادشاه فردریک ویلیام دوم ساخته شده است. ارتفاع آن 26 متر است و شش ستون از هر طرف این سازه دارای معابر کاملاً چشمگیر است.  چهار مورد از آنها برای ترافیک منظم در حالی که مرکز برای واگن های سلطنتی محفوظ بود استفاده می شد.  به عنوان بی نظیرترین ساختار برلین شناخته می شود.  روزگاری بخشی از دیوار برلین بود و در آن زمان سمبل تقسیم برلین به شرق و غرب بود.

برلین پایتخت آلمان


 1. مونیخ

مونیخ یک کلان شهر کاملاً بی نظیر است که در اعماق جنوب آلمان واقع شده است.  این پایتخت منطقه ایالت بایرن است و هر ساله هزاران گردشگر را به سمت خود جلب می کند.  مونیخ به خاطر معماری زیبا ، فرهنگ زیبا و جشن سالانه آبجو Oktoberfest مشهور است.  به عنوان مثال ، Kunstareal مونیخ ، موزه های هنری متنوعی دارد که با تعجب می توان آن را گم کرد!  این مجموعه های زیبا توسط پادشاهان ویتلسباخ که تا قرن بیستم بر بایرن اداره می شدند ، جمع آوری شدند.

مونیخ شهری به زیبایی بهشت


 1. قلعه نوی شوان اشتاین

لودویگ دوم ، پادشاه بزرگ باواریایی ، میراثی را در تپه ناهموار بالای روستای هوهنشوانگائو در نزدیکی فوسن در جنوب غربی باواریا آلمان ایجاد کرده است.  این شهر توسط بسیاری به عنوان نفس گیرترین قلعه روی کره زمین نامگذاری شده است.  گفته می شود قلعه نوی شوان شتاین با نمای بیرونی و داخلی زیبا از والت دیزنی و همچنین J.K الهام گرفته است.  رولینگ این قلعه توسط پادشاه لودویگ دوم ، که شهرت داشتن برای رعایت رویاهای روزانه را داشت ، به منظور خروج از زندگی عمومی ایجاد شد.

رولینگ این قلعه توسط پادشاه لودویگ دوم ، که شهرت داشتن برای رعایت رویاهای روزانه را داشت ، به منظور انصراف از زندگی عمومی ایجاد شد.


 1. درسدن

 قبل از جنگ جهانی دوم ، درسدن را "فلورانس درکرانه الب" می نامیدند ، همچنین به دلیل معماری و گنجینه های هنری یکی از زیباترین شهرها محسوب می شد.  درسدن یک شهر موسیقی و سنت اپرا است که در آن کارل ماریا فون وبر و ریچارد واگنر اجرا شده و همچنین اپرا با اجرای ریچارد اشتراوس اجرا شده اند.  اگرچه توسط جنگ جهانی دوم تخریب شده است ، اما به نظر می رسد این شهر حتی قرن ها حتی در آن لمس نشده است.  و این همه به دلیل بازسازی دقیق است!  خانه تئاتر دولتی درسدن و ارکستر فیلارمونیک درسدن ، این شهر بازدید کننده هایی از سراسر جهان را به خود جلب می کند!

Dresden


5- ویمار

 شهری در آلمان مرکزی ، ویمار به عنوان زادگاه ویمار کلاسیک ، جنبش فرهنگی اومانیستی شناخته می شود.  ویمار به دلیل تعداد زیادی از نبوغ مشهور است که زمانی در ویمار بازدید می کردند و یا زندگی می کردند.  مجسمه های گوته ، جلوه های شیلر ، مکانی که باخ می توانست آنرا تمرین و آهنگسازی کند.  همه چیز بسیار نفس گیر است.  زیبایی ، تاریخ و لیست طولانی ذهن بزرگی که روزگاری در این مکان زندگی می کردند.  گردشگران دوست دارند از شهری که فریدریش نیچه در آن نوشت و در آن پرسه زد ، بازدید کنند.  و جایی که گوته زندگی می کرد و الهام گرفته برای خلق هنر خود میباشد.

Weimar


 1. اوبروزل

 شهری که ارزش بازدید دارد!  شهر زیبا در میانه راین در Rhein-Hunsrück-Kreis در راینلاند-پلاتینات مطمئناً یک منظره است.  معماری زیبا ، قلعه های شگفت انگیز و چشم انداز - همه این شهر را به یک مقصد زیبا تبدیل کرده است.  Oberwesel همچنین به دلیل شراب خود بسیار مشهور است ، که گاهی اوقات به طور مستقیم از کارخانه شراب سازی سرو می شود.  از گذشته سلتیک و رومی برخوردار است و مردم مدت ها در این شهر زندگی می کردند.  به طور کلی ، جاذبه های اوبرویتل شامل قلعه ، مناظر ، کلیساها و شراب است! 

Oberwesel


 1. هایدلبرگ

 هایدلبرگ ، واقع در رودخانه نکار در جنوب غربی آلمان ، مشهورترین دانشگاه معتبر هایدلبرگ است که در قرن چهاردهم تاسیس شد ، مناظر عاشقانه و تپه های جنگلی میباشد.  در مرکز شهر قدیمی هایدلبرگ واقع شده است و مطمئناً ارزش دیدن دارد.  میدان بازار پر از رستوران و مغازه های کوچک است ، مخصوصاً در روزهای بازار چهارشنبه و شنبه.  آنچه که در مورد هایدلبرگ نیز باید مورد توجه قرار گیرد ، پل کارل تئودور یا همان پل قدیمی است که از رودخانه نکار در قسمت شمالی شهر قدیمی عبور می کند.


Heidelberg


 1. لایپزیگ

 یکی از مواردی که لایپزیگ به آن مشهور است ، کلیسای سنت توماس است ، جایی که یوهان سباستین باخ از سال 1723 تا زمان مرگش در 1750 مدیر موسیقی بود. کلیسای سنت نیکولاس ، که در قرن دوازدهم ساخته شده و بسیار تغییر کرده است.  قرن ها ، همچنین یک جاذبه توریستی در لایپزیگ است.  به تازگی ، این کلیسا در سال 1700 داخلی خود را به سبک نئوکلاسیک تبدیل کرده است. مکان دیگری که لایپزیگ را به یک مکان گردشگری شگفت انگیز تبدیل می کند موزه هنرهای زیبا است که در سال 1837 تاسیس شد و یکی از مهمترین مؤسسات فرهنگی ملی در آلمان است.  .  این موزه حاوی بیش از 3500 نقاشی از قرون وسطی تا به امروز است.


Leipzig


 1. کلن

 این شهر 2000 ساله دارای رودخانه راین در غرب آلمان است و مدت هاست که مرکز فرهنگی این منطقه است.  کلیسای جامع کلن ، که اکنون یکی از سایت های یونسکو است ، به عنوان برج های دیدنی در آلمان با برج های قرن نوزدهم آن بعنوان بلندترین سازه های این شهر شناخته شده است.  پل هیدرولرن قوس مرتفع بین کلیسای جامع و KölnTr مثلث قرار دارد و قدمت آن به ابتدای قرن بیستم باز می گردد.  این یک مکان زیبا برای گردشگری است که پس از بازسازی پس از جنگ فقط در حمل و نقل ریلی و عابر پیاده محدود می شود.  این پل همچنین به زوج ها به عنوان سمبل ماندگاری شناخته شده است که می توانند با اتصال یک کمربند به بستر پل و پرتاب کلید به رودخانه ، عشق خود را "قفل کنند". 1. نورنبرگ

 شهر تاریخی نورنبرگ زمانی مرکز حكومت امپراتوری مقدس روم بود.  زمانی که یکی از قطب های آلمان نازی و مرکز تبلیغات ضد ستیزی است ، این مقصد اکنون کاملاً مجهز به گردشگرانی است که قصد دارند قلعه ها ، موزه ها ، کلیساها ، باغ وحش ها و دیوارهای شهر را کشف کنند.  واقعاً شهری است که ارزش بازدید را دارد.  نمی توان کمک کرد اما از معماری خود بترسید.  با این حال یکی از شگفتی های قرون وسطایی نورنبرگ ، چشمه گوتیک 19 متری است که در حاشیه میدان اصلی بازار واقع شده است.  این فواره ساخته شده در سال 1385-1396 ، کار هاینریش بهایم است.

Nuremberg


 1. Rothenburg ob der Tauber

 Rothenburg ob der Tauber ، واقع در شمال بایرن ، یک شهر آلمانی است که به دلیل معماری قرون وسطایی ، خانه های نیمه سنگین ، خطوط سنگفرش ، خطوط لامپ و چیزهای دیگر شناخته شده است.  با این وجود یکی از کارهایی که باید انجام دهید ، قدم زدن در دیوارهای شهر قدیمی ، جایی است که شما می توانید تعداد زیادی از دروازه ها و برجها را ببینید ، که قدمت آنها از قرن ها قبل مانند Spitaltor ، یک دروازه بزرگ است که در آن ساخته شده است.  1500. میدان کوچک ، پلینینگ ، در روتنبورگ ممکن است یکی از مناطق دیدنی در آلمان باشد و به نظر می رسد که مستقیم از یک افسانه است.

   Rothenburg ob der Tauber


 1. جنگل سیاه

 جنگل سیاه بر گوشه جنوب غربی آلمان وجود دارد.  این تپه های تاریک و پر از جنگل وجود دارد و این جایی است که نام آن را گرفت.  این جنگل زیبا است که در امتداد 100 کیلومتری مرز آلمان با فرانسه قرار دارد.  این مسیر با داشتن پیاده روی های زیبا ، مناسب برای تجربه در فضای باز ، بسیار جذاب و آرامش بخش است.  دریاچه های زیبا ، جنگل های کاج ، خانه ساعت کلاسیک فاخته ، و تنظیم بسیاری از افسانه های گریم ، این مقصد قطعاً ارزش بازدید دارد.

The Black Forest


 1. بامبرگ

 بامبرگ واقع در جنوب آلمان در شمال باواریا ، یک شهر اروپای مرکزی است که دارای بسیاری از ساختمانهای بومی و اقتصادی باقی مانده از دوره قرون وسطایی است.  هنگامی که دوک باواریا ، هنری دوم ، در سال 1007 پادشاه آلمان شد ، بامبرگ را "صندلی اسقفها" قرار داد ، قصد داشت "روم دوم" شود.  با شروع از قرن دوازدهم ، معماری این شهر در شمال آلمان و مجارستان تأثیر داشت.  فیلسوفان و نویسندگان مشهور مانند جورج ویلهلم فردریش هگل و E.T.A.  هافمن در بامبرگ زندگی می کرد.

Bamberg


 1. دره موصل

 دره موصل در نزدیکی مرز غربی آلمان واقع شده است و دارای چندین دهکده مانند Bernkastel-Kues ، Traben-Trarbach ، Zell و Hatzenport است.  معماری قرون وسطایی ، تاریخ غنی ، روستاهای سنگفرش و خانه های چوبی ، دره موزل را به مکانی فوق العاده منحصر به فرد تبدیل کرده است.  بسیاری از خانه های قدیمی برخی از این روستاها بیش از 400 سال پیش ساخته شده اند.  همچنین چندین قلعه در دره موصل وجود دارد که رایشبورگ کوکم و بورگ التز جزو محبوب ترین ها هستند.  Reichsburg Cochem در قرن دوازدهم ساخته شد ، با جنگ ویران شد و مانند آن باقی ماند تا اینکه به سبک احیاء گوتیک بازسازی شد.  قلعه بورگ التز یکی از قلعه های زیبا در آلمان است و یکی از قلعه هایی است که هرگز نابود نشده است.

دره موصل


 1. گورلیتز

 درست مانند بیشتر شهرها و شهرهای آلمان ، گورلیتز نیز به دلیل معماری و ساختمانهای منحصر به فرد بسیار مشهور است.  با این حال ، هیچ شهری یکسان نیست و هرکدام در راه خاص خود قرار دارند.  بنابراین ، چرا از گورلیتز دیدن می کنید؟  خوب ، اول از همه ، خانه ها و خیابان های باشکوه که به راحتی شما را خیره می کنند همان چیزی است که گورلیتز را بسیار عالی می کند.  پس از آن ، برای دوستداران فیلم ، این شهر کوچک پشتوانه بسیاری از فیلم های ملی و بین المللی ، مانند "حرام زاده های لعنتی" یا "هتل بزرگ گرند بوداپست" ساخته وس اندرسون است.  روی هم رفته ، این یک شهر قدیمی خوب است که ارزش تحقیق و تفحص دارد.

Görlitz


 1. جزیره روگن

 جزیره روگن در دریای بالتیک واقع شده است و بزرگترین جزیره آلمان است که توسط پل Rügen و جاده Rügen به سرزمین اصلی متصل شده است.  با بازدید از این جزیره می توانید ویلاهای جذاب ، سواحل دوست داشتنی و همچنین استراحتگاه ساحلی رمانتیک را ببینید.  با این حال ، یکی از مهمترین جاذبه های آن پارک ملی جاسموند است که به صخره های بزرگ گچ معروف است ، از آبی دریای بالتیک ایستاده و با رنگ سبز جنگلهای راش در یک منظره زیبا قرار گرفته است.

Rügen Island


 1. Insel Mainau: جزیره گل

 اینسل ماینائو که به عنوان جزیره گل نیز شناخته می شود در دریاچه کنستانس در آلمان واقع شده است.  در طول بهار ، هزاران گل شروع به شکوفه می کنند ، مانند لاله ها ، رودودندرون ، گل سرخ و تعداد زیادی گیاه عجیب و غریب ، و این مکان را به یک منظره شگفت انگیز برای بازدید تبدیل می کند.  اینسل ماینائو ، از تمام جزایر موجود در دریاچه کنستانس ، یکی از مشهورترین است.  هر ساله هزاران نفر از این جزیره بازدید می کنند و همیشه از زیبایی هایی که به همراه دارند ، شگفت زده می شوند.  زیرا محاصره گلها ، درختان و طبیعت واقعاً آرامش بخش است!

   Insel Mainau: The Flower Island


 لیبک

  شهر قدیمی قرون وسطایی لیبک یک میراث جهانی یونسکو است.  در جزیره ای واقع شده است که توسط رودخانه تراور احاطه شده است.  شما می توانید کشتی های تاریخی را مشاهده کنید زیرا در کنار بسیاری از کشتی های دریانوردی سنتی در بندر قرار دارند.  ظروف غذای غذاهای دریایی ، مرزپان و کوچه ها و حیاط های دوست داشتنی تنها برخی از ویژگی های برجسته لیبک است.

 علاوه بر این ، در سن 22 سالگی ، رمان نویس معروف و برنده جایزه نوبل ، توماس مان ، "بودنبروک ها" را نوشت.  این رمان در مورد ظهور و سقوط یک خانواده بازرگان لوبک بود.  اکنون ، موزه Buddenbrookhaus در لوبک به مان اختصاص داده شده است و به عنوان زمینه ای برای رمان او مبله شده است.

Lübeck