دوران پسا کرونا وتمایل کشورها برای جذب نیروی کار

دوران کرونا درکشورهای مختلف باعث شده است که نیاز به نیروی کار شدیدتر حس شود.

ازبین رفتن بسیاری از پرسنل در صنایع و بیمارستان ها ، تعطیلی مشاغل ، رکود اقتصادی ، عدم تمایل مردم ساکن در کشوره ها برای کارهای سخت باعث شده است که کشورها برای جذب واستخدام نیروی کار از ایران تمایل بیشتری نشان دهند.این تهدید باید تبدیل به فرصت شود تا بتوانیم با تطبیق شرایط خود با سایر کشورها ازاین فرصت استفاده کنیم.

نیاز به نیروی پرستار و کمک پرستار درآلمان

آلمان جز کشورهایی بود که در دوران کرونا بسیار تحت تاثیر قرارگرفت وبسیاری از کادر درمان به دلیل ناتوانی در خدمت رسانی وهمچنین افزایش شمار بیماران،مرگ ومیر زیادی داشته باشد واین باعث می شود  برای تامین این نیروی درمانی آلمان به استخدام نیروی خارجی اقدام کند.طبق گفته های خانم مرکل در برنامه های اخیر آلمان تمایل به استخدام افراد با مدرک دیپلم دارد لذا این استخدام گسترده نیز در دوران پسا کرونا باتعداد بیشتری خواهدبود.

اقدامات موسسه یونس در کرونا

در دوران بیماری کرونا هولدینگ بین المللی الو و دپارتمان کاریابی بین المللی یونس همه روزه اقدام به ضدعفونی کامل محیط اداری می نماید وبرای مراجعان نیز درصورت درخواست دستکش یکبار مصرف تامین نموده است.محیطی کاملا استریل ومطمئن را برای عزیزان فراهم نموده است.علاوه براین امکان برگزاری جلسه مشاوره آنلاین و عقد قرارداد به صورت غیر حضوری نیز یکی از اقدامات در دوران کرونا می باشد.

 

جهت ارتباط با موسسه یونس با ما تماس بگیرید.


ویدیوی پیرامون این موضع را با هم مشاهده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.