شرایط زندگی در آلمان

فرهنگ وآداب و رسوم آلمان

زندگی درآلمان
شرایط فرهنگی آلمان
همه چیز در مورد آلمان

حقایق ، آداب و رسوم و سنت ها

مردم ، زبان و سنت ها چیزی است که فرهنگ آلمانی را بی نظیر می کند. این نقش کلیدی در تاریخ اروپا داشته است، و نه تنها انگلیسی زبانان آن را آلمان می نامند، آلمانی ها خودشان آن را دویچلند می نامند. آلمان به عنوان کشور شاعران و اندیشمندان شناخته می شود.

فرهنگ آلمان در طول تاریخ غنی آلمان یک بار به عنوان بخش مهمی از امپراتوری مقدس روم و سپس به عنوان یکی از پایدارترین اقتصادهای جهان تأثیر پذیرفته و شکل گرفته است.

امروز ، آلمان دارای ۸۲.۲ میلیون نفر از جمله آلمانی ها و اقلیت های ملیتی دیگر است که به یکدیگر احترام می گذارند، و آلمان را به یک کشور با ارزش ها ،و جشن های منحصر به فرد و آداب و رسوم تبدیل می کند.

در این مقاله حقایقی در مورد فرهنگ آلمان آورده ایم که ریشه های آن در ابتدای هزاره اول وجود دارد، اگرچه با گذشت زمان وقایع تاریخی که نه تنها آلمان بلکه کل گذشته قاره اروپا را شکل داده است.

در مرحله اول ، در اینجا برخی از حقایق در مورد آلمان امروز است. گرچه کشورهای انگلیسی زبان آن را آلمان می نامند ، آلمانی ها خودشان آن را دویچلند می نامند. این آلمانی به زبان لاتین ، آلمانیژ به زبان فرانسه و آلمانیا به زبان ترکی است.

برلین پایتخت آن است ، اما هامبورگ ، مونیخ و کلن نیز از جمله شهرهای اصلی آلمان هستند. تخمین زده می شود که یک زن بطور متوسط ​​در آلمان حدود ۸۳ سال زندگی می کند ، در حالی که یک مرد بطور متوسط ​​۷۹ سال زندگی می کند. زبان اصلی آلمانی است و دین اصلی مسیحیت است.

در مورد آلمانی ها کلیشه های زیادی وجود دارد، به این دلیل که آنها آب جو زیادی می نوشند(که این درست است) ، زحمتکش و دقیق هستند (که این نیز صادق است) ، و اینکه نرخ بیکاری در آلمان بسیار پایین است (دوباره صادق است).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.