مهاجرت از طریق استخدام و کاردر کشورهای اروپایی

سوالی که همواره مطرح است این موضوع می باشد که آیا مسیر مهاجرت به اروپا از طریق مطمئن تری هم وجود دارد که با خیال راحت بتوانیم مهاجرت کنیم؟

همراه دغدغه اصلی افرادی که میخواهند ازکشور خود خارج شوند داشتن یک شغل و کسب درآمد درکشور مقصد می باشد.حال اگر بتوانند این پروسه پیدا کردن شغل وعقد قرارداد کاری خودرا در کشور مبدا یعنی کشور خودشان داشته باشند بسیاری از دلهوره ها نگرانی های مسیر مهاجرت برطرف می شود.

حال به این موضوع می رسیم که آیا امکان کاریابی درکشورهای اروپایی از ایران امکان پذیراست؟

در جواب باید عرض کنیم که بله ، درحال حاضر وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی معاونتی تحت عنوان معاونت کاریابی بین المللی رابه صورت فعال اداره می کند که وظیفه آن اعزام نیروی کار به کشورهای اروپایی می باشد. لذاخود معاونت محترم از طریق دفاتر کاریابی مجاز در سطح کشور اقدام به جذب و برگزاری مصاحبه و درنهایت صدور ویزا و اعزام نیروی کار به خارج از ایران می نماید.

ازاین رو معاونت محترم با شرایط ویژه و دریافت تعهدات لازم اقدام به صدور مجوز کاریابی بین الملل نموده و ازبین صدها وشاید هزاران موسسه مهاجرتی در سطح کشور فقط به تعداد محدودی  اجازه اعزام قانونی نیروی کار می دهد.

دراین بین همه ی کشورهای اروپایی وآسیایی  وآمریکایی و حتی آفریقایی اجازه جذب نیروی ایرانی رادارند ولی با توجه به شرایط تحریم های آمریکا علیه ایران در حال حاضر با برخی از کشورها با اطمینان بیشتری می شود کار کرد.من جمله اعزام نیروی کار به آلمان

در کشورآلمان با توجه به نیازهای اساسی در نیروی متخصص و غیرمتخصص در زمینه کار همواره امکان مهاجرت کاری فراهم بوده وبسیاری ازکشورهای خارج از اتحادیه اروپا  مبادرت به اعزام نیروی کار به آلمان می نمایند.ازاین رو موسسه بین المللی یونس نیز با بهره مندی ازپتانسیل های اجرایی درکشور آلمان و دفاتر بین المللی درآلمان اقدام به جذب نیروی کار واعزام نیروی کار به کشور آلمان می نماید.در این مسیر همه پروسه کار به عهده ی موسسه بین المللی یونس بوده ازجمله کاریابی درآلمان ، برگزاری جلسه مصاحبه با کارفرما،خدمات مربوط به سفارت وصدور ویزا

پس افرادی که با این موسسه قرارداد میبندند با اطمینان خاطرکامل اقدامات خودرا برای شروع یک مسیر مهاجرتی مطمئن آغاز میکنند.

جهت ارتباط با موسسه یونس با ما تماس بگیرید.


ویدیوی پیرامون این موضع را با هم مشاهده کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.