مهاجرت به آلمان همراه با کار و درآمد میسرشد

ویزای کار یکی از ویزاهای با ارزشی می باشد که همواره مورده استتقبال افرادی که قصد مهاجرت دارند بوده است

از این رو کشورآلمان شاید بتوانیم بگوییم جز معدود کشورهایی هست که از طریق جاب آفر (ویزای کار) اقدام به جذب نیروی کار وصدور ویزای کار میکند.سایر کشورها اکثرا براساس امتیازبندی وبراساس پارمترهای امتیازی اقدام به صدور ویزای اقامتی می نماید.

دراین روش قبل از هرکاری باید افراد شرایط لازم راجهت دریافت  ویزای کار آلمان داشته باشند.

بعداز احراز شرایط اولیه که شامل شرایط تحصیلی ، سنتی ، شرایط سابقه کار وآشنایی زبان کشور مقصد در مرحله دوم باید اقدام به عقد قرارداد وشروع پروسه ویزای کارآلمان نماییم ازاین مرحله توسط موسسات مجاز شود تایید وزارت کار که موسسه بین المللی یونس یکی از آن موسسات می باشد انجام شود.آلمان درحال حاضر اقدام به استخدام مهندسان برق،مهندسان کامپیوترو آی تی،مهندسان مکانیک،پرستاران،کمک پرستاران،پیراپزشکان وافراد بامدرک تحصیلی دیپلم می نماید.افرادی که حتی سابقه کاری ندارند ومدرک دانشگاهی هم ندارند می توانند ازاین طریق به آلمان مهاجرت کنند.

ویزای جاب آفرآلمان(دعوت نامه شغلی آلمان) بسیار باارزش است:

شما با دریافت ویزای کار آلمان اجازه اقامت مدت دار درآلمان  بسته به قرارداد کاری که برای شمابسته می شود را دارید. دراین مدت اگرحقوق دریافتی شما درحد نرمال کشور آلمان باشد و مالیات شما پرداخت شده باشد بعد از حداقل ۲۱ ماه می توانید درخواست اقامت دائم کشورآلمان رابدهید.بعد از آن درصورت داشتن شرایط لازم درخواست شهروندی کشور آلمان رامی دهید.

در ویزای کارآلمان برای همراهان ویزای همراه صادر می شود.طبق قانون آلمان شما می توانید همراه خود را که شامل همسر و فرزندان می شود را از طریق الحاق ویزای همراه با خود به آلمان ببرید واین به عنوان یک مهاجرت قانونی همراه با خانواده طلقی می شود.

اجازه تحصیل برای همراهان:

همراهان شما اجازه تحصیل دارند و می توانند حتی از مدارس  ودانشگاه های رایگان آلمان استفاده کنند وویزای دانشجویی را دریافت نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر با ما تماس بگیرید

ویدیو مرتبط با این مطالب را با هم مرور کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.