با غذا های سنتی استرالیا بیشتر آشنا شویم

۱۰ غذای سنتی محبوب استرالیا

امتحان کردن غذاهای محلی بخش بزرگی از هر تعطیلات است. این که شما در استرالیا تازه وارد هستید،یا می خواهید به دوست خود را نشان دهید یا افق دید خود را گسترش دهید ،با اقامت دراسترالیا گزینه های غذایی بی نظیر با همه سلیقه ها در انتظار شماست.

Skyscanner ،کشور استرالیا را به دلیل خوشمزه ترین غذاهایی که می شود ادعا کرد را امتیاز داده است. تنها هشدار ما این است؟ شاید زمانی که گرسنه هستید نخواهید این متن را بخوانید!

  1. مرغ پارمیگیانا

این غذای کلاسیک مرغ استرالیایی – با ریشه در پخت و پز ایتالیایی و آمریکایی – یک غذای اصلی است که تقریبا در هر منوی رستوران های این کشور ارائه می شود. در اصل همراه با بادمجان (و این هنوز هم برای گیاهخواران موجود است) ، آن را تبدیل به یک مرغ شکم پر با سس گوجه فرنگی ، پنیر ذوب شده و اگر علاقه دارید با ژامبون ایتالیایی است.  این به طور معمول با سالاد و چیپس سرو می شود ، اگرچه بین کسانی که فکر می کنند چیبس ها باید زیر قرارداده شوند و افرادی که فکر می کنند باید در بالا باشند ، اختلاف است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.