ویزای تحصیلی استرالیا با کار

برترین جاذبه های طبیعی استرالیا

در استرالیا ، برخی از بی نظیرترین مناظر و شگفتی های طبیعی باورنکردنی جهان را پیدا خواهید کرد. از سازه های سنگی عجیب و غریب گرفته تا دریاچه های صورتی ، در اینجا 20 شگفتی طبیعی استرالیا وجود دارد که می توانید به برنامه سفر Pinterest خود اضافه کنید و خیالتان از تعطیلات بعدی خود آسوده باشد.

صخره های هرمی

قله های سنگی ، پارک ملی نامبونگ ، استرالیا غربی

مکان

رانندگی دو ساعته از پرت

چه چیزی این مکان را منحصر به فرد می کند: در پارک ملی نامبونگ واقع شده است، و از 2500 تا 30000 هزار سال پیش تشکیل شده است ، پینکلز یک مجموعه بزرگ از ستون های سنگ آهکی غول پیکر است ، برخی از آنها به طول 5 متر (16.4 فوت) بلند است.

نحوه مشاهده آن: یکی از بهترین راه ها برای دیدن پینکلز از طریق تور 4WD از طریق تپه های ماسه ای است.

دریاچه هیلیر

 

نمای هوایی دریاچه هیلیر ، جزیره میانه در نزدیکی اسپرانس ، استرالیا غربی

مکان: هشت ساعت رانندگی از پرت

چه چیزی این مکان را منحصر به فرد می کند: واقع در جزیره میانه در اسپرانس ، دریاچه هیلیر به خاطر رنگ صورتی مشهور است. اگرچه این تنها دریاچه صورتی در استرالیا نیست ، اما اغلب پر جنب و جوش محسوب می شود.

چگونه آن را ببینید: یک تور در اطراف جزیره میانه بگیرید تا دریاچه را از نزدیک ببینید.

آب سنگ نینگالو

نهنگ کوسه ، نینگالو ریف ، استرالیا غربی

چه موقع بازدید کنید :مارس تا آگوست بهترین زمان برای شنا با کوسه های نهنگ در نینگالو است.

مکان: پرواز دو ساعته از پرت

چه چیزی باعث منحصر به فرد شدن آن می شود: آبهای شفاف و صخره ننگالو در بزرگترین آبسنگ ساحلی جهان قرار دارد ، یک صخره مرجانی به طول 260 کیلومتر (162 مایل) با لاک پشت ها ، ماهی های گرمسیری ، پرتوهای مانتا ، نهنگ های کوهان دار .

چگونه آن را ببینید: با وال کوسه ها شنا کنید ، در یک پرواز کوچک به سمت صخره های مرجانی پرواز کنید یا در یک اردوگاه لوکس بمانید.

پارک ملی لیچفیلد

آبشار وانگ در غروب آفتاب ، پارک ملی لیچفیلد ، سرزمین شمالی

مکان: دو ساعت رانندگی از داروین

چه چیزی باعث منحصر به فرد شدن آن می شود: پارک ملی لیچفیلد پر از آبشارهای شگفت انگیز و چاه های آبی است که توسط جنگل های انگور یکپارچه احاطه شده اند. محبوب ترین مکان برای رفتن چشمه آبشار وانگ است.

چگونه از آن بازدید کنیم: با پروازهای هلیکوپتر لیچفیلد ،دید چشم یک پرنده بدست آورید یا در مورد ارتباط محلی بومیان این سایت با تورهای سرزمین شمالی مطلع شوید.

کینگ کانیون

کینگ کانیون، پیاده روی ، قلمرو شمالی

مکان: رانندگی شش ساعته از آلیس اسپرینگز

چه چیزی آن را منحصر به فرد می سازد: دیوارهای ماسه سنگی کینگ کانیون شگفت آور است. صخره های قرمز بلند و سنگ صاف و شیب دار دره در سراسر بیابان کشیده شده است.

چگونه از آن بازدید کنیم: کینگ کانیون را می توان از طریق یک هلیکوپتر یا در مسیر پیاده روی کشف کرد.

اولورا و  کاتا تجوتا

اولورا ، پارک ملی اولورا –کاتا تجوتا ، قلمرو شمالی

حقیقت خنده دار

اولورا در بلندترین نقطه خود ، 348 متر (1،142 فوت) از سطح دریا قرار دارد.که این 24 متر (78 فوت) بالاتر از برج ایفل است.

مکان: رانندگی پنج ساعته از آلیس اسپرینگز

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: پارک ملی اولورا –کاتا تجوتا خانه دو تا از شگفت انگیز ترین بنای طبیعی کشور یعنی اولورا و کاتا تجوتا است. قلب مركز سرخ با معنویت و تاریخ غنی بومی ، وابسته است.

چگونه از آن بازدید کنیم:  به یک تور SEIT Outback بپیوندید تا در مورد اهمیت فرهنگی این منطقه پی ببرید و از راهنمایی های آن مطلع شوید.

گودال آمفرستون

گودال آمفرستون ، ساحل سنگ آهکی ، استرالیا جنوبی

مکان: 5 ساعت رانندگی از آدلاید

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: هنگامی که یک غار آهکی که از آن زمان تغییر کرده است ، گودال آمفرستون در Mt Gambier به یک باغ خیره کننده تبدیل شده است.

چگونه از آن بازدید کنیم:  گشت و گذار در اطراف این پدیده طبیعی رایگان است - حتی می توانید هنگام لذت بردن از محیط اطراف ، پیک نیک تهیه کنید و ناهار بخورید.

ویلپنا پوند

ویلپنا پوند، پارک ملی فلندرز ، استرالیا جنوبی

مکان: 5 ساعت رانندگی از آدلاید

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: ویلپنا پوند در محدوده فلیندرز یک آمفی تئاتر طبیعی بزرگ ، قرار گرفته است - دهانه ای وسیعی که در کویر در محاصره کوه های بلند واقع شده است ،. ویلپنا پوند هشت برابر مساحت اولورو را در بر می گیرد.

چگونه از آن بازدید کنیم: در یک پرواز جذاب ، از این آمفی تئاتر طبیعی استفاده کنید.

دیواره بزرگ مرجانی

قلب صخره های مرجانی ، روز های آفتابی ، کوئینزلند

چه موقع از آن بازدید کنید

بهترین زمان برای بازدید از دیواره بزرگ مرجانی از ژوئن تا اکتبر ، در طول فصل خشک است. با بارندگی کم ،که آبها می توانند شفاف باشند.

مکان: در دریای مرجانی ، ساحل کوئینزلند ، مکانهای مختلفی وجود دارد که از آنجا می توانید به صخره های بزرگ ، بندر داگلاس ، ساحل آیرلی و بوندبرگ برسید.

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: دیواره بزرگ مرجانی بزرگترین سیستم صخره های مرجانی در جهان است و شگفت انگیزترین زندگی دریایی است که با جزایر گرمسیری زیبا با برخی از زیباترین سواحل مملو از آفتاب در جهان احاطه شده است.

چگونه از آن بازدید کنیم: بسیاری از روش های فراموش نشدنی برای تجربه صخره های مرجانی وجود دارد. سفر یک روزه به جاذبه های نمادین مانند قلب مرجانی و یا اسنورکل در برخی از بهترین زندگی مرجانی و دریایی جهان انجام دهید.

پارک ملی گیراوین

 

پارک ملی گیراوین ، کوئینزلند

مکان: رانندگی سه ساعته از بریزبن

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: پارک ملی گیراوین به دلیل مناظر گرانیتی ، جنگل های اکالیپت و مناطق مرتفع شناخته شده است. وجود گرانیت های دراماتیک و تخته سنگها بر بالای جنگل ها قرار گرفته و در بهار با گل های وحشی زیبا پوشیده می شوند.

چگونه از آن بازدید کنیم: در قلعه سنگی یا در تیغه صخره یونانی در مناطق کمپینگ و 30 کیلومتر مسیر پیاده روی در پارک را گشت بزنید.

استخرهای پری

پارک ملی نووسا ، ساحل آفتابی ، کوئینزلند

مکان: دو ساعت رانندگی از بریزبن

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: استخرهای پری که در پارک ملی نووسا در ساحل آفتابی کوئینزلند واقع شده اند ، استخرهای جزر و مد طبیعی هستند که توسط سنگ های بازالت زیبا و چشمگیر احاطه شده اند. استخرها در میان مرجان ها و اسفنج های متنوعی قرار دارند که در جزر و مد کم می توان آنها را مشاهده کرد.

چگونه از آن بازدید کنیم: از طریق پیاده روی در پارک ملی زیبای نووسا در امتداد مسیر ساحلی .

سه خواهر

سه خواهر ، کوه های آبی ، ولز جنوبی جدید

 آیا می دانید

طبق افسانه محلی ، این سه خواهر زمانی خواهران زیبایی به نامهای مهنی ، ویمله و گونزو بودند که توسط بزرگان قبیله قدرتمند به سنگ تبدیل شده اند.

مکان: دو ساعت رانندگی از سیدنی

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: سه خواهر که در کاتومبا در کوه های آبی واقع شده اند ، یک سازه سنگی به طرز چشمگیر و غیرمعمول است که طبق افسانه ای بومی ، سه خواهر را نشان می دهد که به سنگ تبدیل شده اند. بلندترین خواهران در ارتفاع بیش از 920 متر (3000 فوت) از سطح دریا قرار دارد.

چگونه از آن بازدید کنیم: بهترین راه برای دیدن سه خواهر از Echo Point Lookout است ، اما می توانید از طریق پل هانی مون در یک پیاده روی به بالای سه خواهر نیز نزدیک شوید.

پارک آسمان تاریک

پارک آسمان تاریک ، پارک ملی وارم بانگل ، نیو ساوت ولز

مکان: رانندگی شش ساعته از سیدنی

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: در پارک ملی دیدنی وارم بانگل واقع شده است ، در آسمان پارک شما می توانید به لطف ارتفاع زیاد ، رطوبت کم ، آسمان شفاف و محیط کم نور ، از برخی از تماشایی ترین مناظر لذت ببرید.

چگونه از آن بازدید کنیم: در رصدخانه وارم بانگل ، شما می توانید موقعیت مکانی خود را برای حرکت در آسمان شب هنگامی که ستاره ها و سیارات را با پنج تلسکوپ مختلف مشاهده کنید.

دیوارهای چین

دیوارهای چین ، پارک ملی مونگو ، نیو ساوت ولز

مکان: 14 ساعت رانندگی از سیدنی

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: در پارک ملی مونگو ، دیوارهای چین مانند چشم اندازی کم نظیر است. طبیعت ماسه ای و هلالی شکل چشمگیر را در یک زنجیره 33 کیلومتری (21 مایلی) امتداد داده است.

چگونه از آن بازدید کنیم: منظره را از روی سکو مشاهده کنید، هنگام غروب آفتاب هنگامی که تپه های ماسه زرد ، نارنجی و چاله ها عمیق به نظر می رسند بهترین حالت است. یا به یک تور اکتشافی بومی بروید تا در مورد پارک و تاریخچه آن بیشتر بدانید.

صخره های بورومبا

صخره های برومبا ، پارک ملی نمادجی ، سرزمین پایتخت استرالیا

 نکته سفر

در غروب آفتاب قدم بزنید و شاهد لحظات دیدنی و جذاب با فرصت های باورنکردنی برای عکس گرفتن باشید.

مکان: 40 دقیقه رانندگی از کانبرا

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: این یکی از پیاده روی های مشهور و محبوب کانبرا است که شما را از طریق پارک ملی نمادجی در امتداد صخره های گرانیتی در حال صعود از صخره های برومبا می برد. از میان صخره ها می توانید منظره هوایی از کانبرا و همچنین محدوده های دلپذیر بردیابلا و فراتر از آن را مشاهده کنید.

چگونه از آن بازدید کنیم: مسیرهای پیاده روی در اطراف پارک از 2.5 کیلومتر (1.5 مایل) تا 10.5 کیلومتر (6.5 مایل) فاصله دارند. همچنین می توانید یک شب در اردوگاه هانیشل اردو بزنید

گرمپیانز

آبشار مکنزی ، پارک ملی گرمپیانز ، ویکتوریا

مکان: رانندگی سه ساعته از ملبورن

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند:  پارک ملی گرامپینز به دلیل داشتن مکانهای دیدنی خیره کننده ، کوههای ماسه سنگی ، گلهای وحشی ، حیات وحش و آبشارهای مکنزی مشهور است. پیاده روی 2.5 ساعته که با منظره ای باورنکردنی از کوه های پوشیده از درخت ، دریاچه های آبی و دره های وسیع به پایان می رسد، میسر خواهد بود.

چگونه از آن بازدید کنیم: با پیاده روی به قله برونیا بروید تا بهترین چشم انداز ها را ببینید.

جاده اقیانوس بزرگ

 

دوازده حواریون، جاده اقیانوس بزرگ، ویکتوریا

مکان: 1.5 ساعت رانندگی از ملبورن

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند:جاده بزرگ اقیانوس مملو از مناظر ساحلی گسترده و سازه های سنگی باستانی است. برخی از دیدنی ترین نقاط در این مسیر ، لوچ آرد جورج ،نمادهای 12 حواریون، ​​گیبسون استپس و پل لندن است.

چگونه از آن بازدید کنیم: به سادگی در یک سفر جاده ای در امتداد یکی از دیدنی ترین ساحل استرالیا حرکت کنید.

پارک ملی فریسینت

 

خلیج وینگلاس ، پارک ملی فریسینت ، تاسمانی

 نکته سفر

فریسینت به دلیل صدف معروف است. برای نمونه برداری از بهترین مزرعه دریایی فریسینت گشت و گذار کنید.

مکان: رانندگی 2.5 ساعته از هابارت

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: پارک ملی فریسینت در تاسمانی ، شبه جزیره ای زیبا از کوههای گرانیتی برجسته و صورتی رنگ است که ماسه های سفید و آبهای آرام و آبی خلیج وینگلاس را احاطه کرده است.

چگونه از آن بازدید کنیم:  به سادگی در مایل ها سواحل ماسه ای سفید استراحت کنید ، 90 دقیقه پیاده روی شما را به سمت تماشای خلیج وینگلاس خواهد پرداخت ، یا از هوبارت یک تور روزانه بگیرید.

صخره های دریایی دولریت از شبه جزیره تاسمانی

کندل استیک، کیپ هایوی ، شبه جزیره تاسمانی ، تاسمانی

مکان: رانندگی دو ساعته از هابارت

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند:  صخره های عظیم دریایی دولیریته که در انتهای شبه جزیره تاسمانی یافت می شود ، کاملاً با ساحلی ناهموار ، و تقریبا بی نظیر محاصره شده است. در کیپ هایوی ، کندل استیک و توتم پلی، صخره های دریایی مستقل را که از اقیانوس و به آسمان امتداد دارد پیدا می کنید.

چگونه از آن بازدید کنیم:  به جرات ، این صخره ها به یک صخره نوردی سنگین نیاز دارد ، اما می توانید از سازه های عجیب و غریب صخره ای در یک سفر دریایی ساحلی نیز شگفت زده شوید.

خلیج فایرز

خلیج فایرز ، پارک ملی کوه ویلیام ، تاسمانی

مکان: رانندگی سه ساعته از لانستون

چه چیزی آن را منحصر به فرد می کند: خلیج فایرز شامل تخته سنگهای گرانیتی باورنکردنی است که در گلسنگهای نارنجی روشن پوشانده شده اند و حتی در برابر رنگ های روشن اقیانوس پر جنب و جوش تر ظاهر می شوند.

چگونه از آن بازدید کنیم:  یک سفر دریایی Eco Tours را انجام دهید ، در خلیج بینالونگ غواصی و شنا کنید و برای دیدن صخره ها ، مرجان ها ، غارهای زیر آب و زندگی دریایی غواص شوید.