ویزای تحصیلی کانادا با کار

کشور کانادا یکی از بهترین مقاصد تحصیل برای دانشجویان بین المللی است

رنج وسیعی از تجارب جدید و فرصت های طلایی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد . اگر برای ادامه تحصیل کشور کانادا  انتخاب می کنید خبر خوب برای شما این است که هزینه ی ادامه تحصیل در این کشور به نسبت کشورهایی مهمی همچون ایالات متحده امریکا و انگلستان و استرالیا کمتر است .

هزینه ی دوره ها ی تحصیلی در کانادا

هر کدام از دانشگاه ها در کانادا هزینه ی خاصی را برای دوره های آموزشی خود تعیین می کنند که به چندین فاکتور بستگی دارد: اولین فاکتور دوره ی تحصیلی ست که دانشجو برای ادامه تحصیل انتخاب می کند و بسته به اینکه شما دانشجوی بین المللی باشید یا دانشجوی کانادایی هزینه ها متفاوت خواهد بود.

درواقع اگر شما شهروند کانادایی باشید انتظار می رود که سالانه به طور میانگین حدود 6500 هزار دلار کانادا در مقطع لیسانس وحدود 7000 دلار کانادا برای مقطع ارشد هزینه بپردازید. این در حالی ست که میانگین شهریه ی سالیانه  برای دانشجویان بین المللی در سال 2019/2020 حدود 30000هزار کانادا یا 23 هزار دلار امریکاست . رشته های علوم انسانی به نسبت ارزانتر خواهد بود( به صورت میانگین 5500 دلار) در حالیکه رشته هایی نظیر علوم مهندسی و پزشکی در این میان گرانترین رشته های تحصیلی در کانادا محسوب می شوند(به صورت میانگین سالیانه 21700 هزار دلار کانادا معادل 16400 دلار امریکا). هزینه ی رشته هایی نظیر مدیریت و امورمالی از هزینه ی میانگین رشته های دیگر ارزانتر خواهد بود (سالیانه حدود 6800 دلار کانادا).

اگر قصد تحصیل در مقاطع دکترا و بالاتر را دارید شهریه ها به طورکلی پایین تر است و بازهم بستگی به رشته ی تحصیلی شما می تواند متفاوت باشد. طبق آمار رسمی در کانادا شهریه ی دانشجویان بین المللی درمقطع دکترا از 17700 دلار کانادا در سال 2019-2020 تخمین زده شده  که تقریبا معادل 13500 دلار امریکاست که نسبت به سال قبل 4 درصد افزایش داشته است.

در رشته هایی نظیر مدیریت اجرایی MBA که به طور کلی گران تر از بقیه ی رشته ها محسوب می شود شهریه ی سالیانه تقریبا 56300 دلار کانادا یا 42600 دلار آمریکا تخمین زده شده است.

پرچم کانادا

 

 

 

اخذ پذیرش در مقطع لیسانس از دانشگاه های کانادا


رشته های مورد پذیرش در کانادا: 


_ اقتصاد

_مدیریت
 
_مدیریت بازاریابی

_اکوتوریسم

مهلت ثبت نام تا دی ماه سال جاری
شروع ترم تحصیلی سال 2021

جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید .

جهت تماس کلیک کنید

پذیرش تحصیلی کانادا

تحصیل در کانادا

اگر کشور کانادا مقصد تحصیلی شماست این فرصت را خواهید یافت تا از تنوع فرهنگی و جاذبه های طبیعی از جمله دامنه های اسکی در استان بریتیش کلمبیا و استان محبوب منیتوبا لذت ببرید. همچنین شهرهایی مانند تورنتو, مونترال  ,ونکوور وکبک به صمیمیت و انعطاف در برابر مهاجران و چند فرهنگی بودن شهرت زیادی دارند .

کشور کانادا نیمی از قاره ی آمریکای شمالی را به خود اختصاص داده است و به جاذبه های طبیعی اش در سرتاسر دنیا شناخته شده است. این کشور از منابع طبیعی غنی شامل جنگل ها و دریاچه ها و کوه ها و تنوع فرهنگی قابل توجهی بهره مند است. وسعت زیاد، بارندگی کافی و بهره ‌برداری مناسب، باعث شده است که این کشوراز نظر تولید و صادرات محصولات کشاورزی و منابع طبیعی، در جایگاه بالایی قرار گیرد.
تحصیل در کانادا