ویزا تحصیلی

ویزای تحصیلی

خوب در این مطلب می خواهیم به صورت کامل در مورد ویزای تحصیلی با شما دوستان صحبت کنیم. قبل از تصمیم گیری برای ادامه تحصیل در خارج از کشور به صورت دقیق و کامل این مسیر رو توضیح بدیم و جواب سوالات شما که غالبا در طی جلسات مشاوره از مشاوران ما می پرسید جواب بدیم و این مسیر رو برای شما آگاه کنیم .

ویزای تحصیلی چیست

این مطلب این موارد شامل می شود

ویزای تحصیلی

ویزا تحصیلی چیه اصلا؟

این  یک روش برای ورود به کشور مقصد هست. این اجازه رو به شما می ده در مدت زمان تحصیل  با استفاده از پیش نیازهایی که دانشگاه ها و موسسات آموزشی آن کشور خواهان آن هست. که پذیرش تحصیلی دریافت کنید و درآن کشور زندگی و کار کنید.همچنین شما در حین تحصیل اجازه کار هم دارید البته میزان ساعت مجاز کار در حین تحصیل  بسته به مقطع تحصیلی متفاوت است.برای تحصیل کردن در این کشورها  حتما باید پذیرش تحصیلی از دانشگاه و یا موسسات را بگیرید و این اجازه را ویزای تحصیلی می گویند و از طریق سفارت کشور مورد نظر باید برای اخذ روادید تحصیلی اقدام  کرد .

کار قبل از ویزای تحصیلی

قبل از ویزا تحصیلی چه کار های باید کنیم؟

قبل از این که بخواهید مدارک مورد نظر خودتان تحویل بدید یه سری تصمیماتی باید بگیرید و انتخاباتی داشته باشید. که این امر در آینده زندگی و کار شما خیلی تاثیر داره به چند موارد از این نکات به شما اطلاع می دهیم.

. اولین کاری که باید کنید در مورد اون کشوری که می خواهید تحصیل کنید بررسی کامل انجام بدید. آینده رشته تحصیلی مورد نظر در کشور مقصد و رتبه ی دانشگاه مورد نظر در کشور مقصد ، اینکه بدونید فرصت های کاری بعد از تحصیل به چه صورت هست . آیا اصلا مدرک مورد تایید وزرات علوم و یا اینکه مدرکی که می گیرید در دنیا اعتبار داره یا خیر؟

. بعد در مورد اون شهری که دانشگاه در آن هست شرایط زندگی به چه صورت هست. و به صورت کلی هزینه به چه صورت هست ، آیا با کار دانشجویی موافقت می کنند آیا کاری که انجام می دید با هزینه ها شما را پوشش می دهد.

. در مورد شهریه دانشگاه ها بررسی لازم انجام بدید شاید اطلاع نداشته باشید. برخی دانشگاه در کشور های مختلف هزینه تحصیل رایگان هست ، یا هزینه خیلی کمی از شما دریافت می کند و گاها به شما بورسیه هم داده می شود. صادق باشیم با هم در برخی کشورها هزینه های اعلام می کنند که واقعا بر عهده کم کسی بر میاد پس این موضوع خیلی مهم هست باید خیلی دقت کرد.

خدمات ما برای شما متقاضیان عزیز توسط موسسه الو ویزا (یونس) تخصیصی بدیا صورت است که  شرایط و رزومه شما بررسی می کنیم و بهترین شرایط  که نمونه از این موارد به شما گفتیم و بهترین گزینه رو به شما اعلام می کنیم.


مشاوره

شرایط ویزای تحصیلی

شرایط کلی ویزای تحصیلی به چه صورت هست ؟

شرایط کلی ویزای تحصیلی در هر کشور خاص هست.اما به صورت کلی نباید گپ تحصیلی (فاصله از اخرین مدرک تحصیلی شما ) شما زیاد باشد. اگر هم گپ تحصیلی با کار کردن پر شده باشه امکان اجازه تحصیل به شما دوستان می دهد.

بهتر است برای مقطع های مختلف در بازه سنی مورد نظر داشته باشید. زیرا برخی از کشور هااحتمال رد شدن درخواست شما به کل امکان پذیر نمی  شود.

آیا ویزای تحصیلی به اقامت دائم تبدیل میشه؟

آیا ویزای تحصیلی به اقامت دائم تبدیل می شود ؟

به صورت مستقیم خیر این امکان ندارد اما شما بعد از فارغ تحصیل شدن در مقطع مورد نظر می تونید.از فرصت  جستوی کار بعد از تحصیل  یه شغل با میانگین درآمد سالیانه مورد نظر کشور مقصد پیدا کنید ، ویزا تحصیلی خودتون به ویزا کاری تبدیل کنید.بعد از گذشت ۳ الی ۵ سال بسته به هر کشور اقامت دائم و دریافت پاسپورت و شهروندی اون کشور مورد نظر خود داشته باشید.

خوب ما در این مطلب یه سری نکات  کلی به شما دوستان دادیم، این یکی از روش های ما برای ورود به کشور های مختلف هست و راه های مختلفی هم وجود دارد و شرایط شما باید بررسی شه توسط کارشناسان ما و بهترین نتیجه را به شما دوستان ارائه شود.

ویزای تحصیلی کشورهای که جز خدمات موسسه بین المللی الو ویزا هست:

استرالیا  /   آلمان  /  کانادا   /   انگلستان  /   هلند   /    اتریش   /   ترکیه   / آمریکا   /   فرانسه    /   سوئد

برای اطلاع از شرایط تحصیلی در کشور های بالا می تونید کلیک کنید و اطلاعات کلی را دریافت کنید.


مشاوره


Facebook


Twitter


Telegram


Whatsapp


Pinterest


Instagram


Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *