شرایط دریافت ویزای کار انگلستان

در این مطلب به صورت کامل شرایط ویزای کار انگلستان را بررسی می کنیم. شما دوستان می توانید، برای بررسی شرایط برای کار در کشور انگلستان وقت مشاوره بگیرید تا همکاران ما در بخش کشور انگلیس شما را راهنمایی کنند.

فهرست مطالب

شرایط دریافت ویزای کار انگلستان

ویزای کاری انگلیس چیست؟

برای بهتر درک کردن ویزای کاری می تونید از این مقاله استفاده کنید. به طور کلی مجوز ورود به کشور انگلیس برای کار کردن را ویزای کار انگلیس می گویند.                   

ویزای کار انگلستان چیست؟

سیستم امتیازبندی ویزای کاری انگلستان

کشور بریتانیا در جدیدترین اعلامیه خود مربوط به ماه سپتامبر ۲۰۲۰، اعلام کرد که با آغاز سال ۲۰۲۱، تمامی افرادی که قصد دریافت ویزای کاری این کشور را دارند، از طریق سیستم امتیازبندی سنجیده خواهند شد. هدف از اجرای این سیستم جدید این است که تفاوت میان شهروندان اتحادیه اروپا و دیگر کشورها از میان برداشته شود و همگان به یک میزان شانس مهاجرت کاری به انگلستان را داشته باشند. همچنین کارفرمایان بریتانیایی که قصد استخدام نیروی خارجی را دارند، باید ابتدا از طرف وزارت کشور نامه اسپانسری دریافت کنند. متقاضیان نیز باید پیشنهادی شغلی از کارفرمایی معتبر با حقوق متناسب را داشته باشند.

سیستم امتیاز دهی

انواع ویزای کاری انگلیس

آفر ویژه کمک پرستاری

شرایط جدیدی که توسط موسسه بین المللی الو ویزا برای شما دوستان فراهم شده. اگر پرستار،ماما و یا کمک پرستار هستید.مدارک آکادمیک برای کمک پرستار ها ۲ سال و برای پرستار و ماما ۴ سال ( لیسانس  مرتبط هم قبول هست ).

مدرک زبانIELTS (overall:7 writing:6.5 other skills:7)  و یا مدرک (overall : C+ , writing : C+, other skills : B) OET را دارید.با درآمد ساعتی بین ۱۰ تا ۱۳ پوند و اگر شیفت شب هم کار کنید ۱۲۰ پوند درآمد خواهید داشت.

مدارک مورد نیاز

 • مدرک زبان

 • سن زیر ۴۵ سال

 • مدرک آکادمیک رشته

 • مدرک هویتی و سوءپیشینه

یکی از بهترین گزینه ها برای رفتن به کشور انگلیس در ساعت اداری (۹ تا ۱۸ ) تماس بگیرید و راهنمایتون می کنند. 

 

آفر کمک پرستاری انگلستان

شرایط عمومی اخذ ویزای کاری انگلستان

 • داشتن گواهی اسپانسرشیپ

 • شهروند منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس نبودن

 • ارائه مدارک مربوط به درآمد و حقوق (حداقل ۳۰۰۰۰ پوند در سال)

 • برخورداری از دانش زبانی کافی

 • داشتن پس انداز شخصی (۹۴۵ پوند در حساب بانکی، ۹۰ روز پیش از درخواست ویزا)

 • دارا بودن پاسپورت معتبر و ارائه سابقه مسافرت

 • نداشتن سوء پیشینه

شرایط عمومی

ویزای پیوست

افرادی که به عناوین مختلف ویزای کاری انگلستان را اخذ نمایند می توانند اعضای خانواده خود را همراه خود داشته باشند. اعضای خانواده افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا و یا سوئیس اقدام می نمایند نیاز به اخذ ویزا دارند. با این حال، باید توجه داشت که منظور از همراه همسر و یا پارتنر فرد، فرزندان زیر ۱۸ سال و فرزندان بالای ۱۸ سال است؛ البته در صورتی که فرزندان بالای ۱۸ سال در حال حاضر در بریتانیا به عنوان وابسته فرد اقامت داشته باشند و این وابستگی به روشهای متقن باید اثبات گردد. یکی از نکات حائز اهمیت در این میان آن است که فرد بتواند ثابت کند با اخذ ویزای کاری انگلستان توانایی تأمین هزینه های همراهانش را در انگلستان دارد. در واقع، فرد متقاضی اصلی اخذ ویزای کاری انگلستان لازم است علاوه بر ۹۴۵ پوند برای تأمین مخارج خود، به میزان ۶۳۰ پوند به ازای هر همراه برای یک ماه تمکن مالی نشان دهد.

فرد ملزم است مدارک تمکن مالی خود را ارائه دهد و مبالغ تعیین شده را به مدت ۹۰ روز پیش از ارائه درخواست در حساب خود و یا همراهان نشان دهد. افرادی که از خارج از بریتانیا درخواست ویزا می دهند ملزمند مراحل انگشت نگاری و عکس برداری را در مراکز درخواست ویزا به انجام برسانند. در واقع، انجام بیومتریک ۳۰ روز پیش از ورود به انگلستان ضروری است.

ویزای پیوست

درآمد

متوسط درآمد سالانه افراد در بریتانیا ۷۱۰۰۰ پوند انگلستان بوده؛ کمترین درآمد ۱۸۰۰۰ . بیشترین درآمد ۳۱۷۰۰۰ پوند انگلستان است. جراح، قاضی، وکیل، مدیر بانک و مدیران اجرایی از مشاغل پردرآمد این کشور هستند.

 

درآمد مشاغل

مشاغل مورد نیاز

مشاغل مورد نیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *