انگلستان

هر چه در مورد مهاجرت به کشور انگلستان لازم هست در این مطلب می تونید پیدا  کنید.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی

 • قاره : اروپا

 • پایتخت : لندن

 •  واحد پول: پوند (GPB)

 • ساعت جهانی :   0+

 • مذهب : کاتولیک 

 • پیش شماره :  44+

 • حکومت : مشروطه سلطنتی

پرچم انگلستان

موقعیت جغرافیایی

این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال است و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند.

 

قشنگی های انگلستان

روش های ورود به کشور انگلستان

تحصیلی

تحصیل در انگلیس به علت های مختلف افراد بسیاری را از سراسر دنیا راهی بریتانیا می کند. ادامه تحصیل در این کشور در مدارس تا در دانشگاه های این کشور جهت تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد در انگلستان مورد توجه بسیاری از مشتاقان ادامه تحصیل می باشد چرا که دانشگاه های انگلیس جزو با کیفیت ترین دانشگاه های جهان می باشد. تحصیل در انگلستان به زبان انگلیسی می باشد. .کشور انگلستان برای دانشجویان بعد از پایان تحصیل در انگلستان زمینه ای را برای اقامت در انگلیس ایجاد می کند. متقاضیان برای تحصیل در انگلیس می توانند از بورسیه تحصیلی انگلیس استفاده نمایند.

مهاجرت تحصیلی انگلستان

کاری

این نوع ویزا بهترین و راحت‌ترین راه مهاجرت انگلیس است درواقع متقاضیانی که دارای تحصیلات دانشگاهی و سابقه کاری می‌باشند می‌توانند این نوع از ویزای کار انگلستان را دریافت نمایند و از طریق آن به مهاجرت و زندگی در انگلستان دست یابند. درواقع ارزان‌ترین راه همواره ویزای کار انگلیس (مهاجرت کاری به انگلستان) است.
هرساله لیست رشته‌های موردنیاز کشور انگلستان اعلام می‌شود و واجدین شرایط دریافت ویزای کار انگلستان از طریق آن می‌توانند نسبت به دریافت اقامت دائم انگلستان و سپس کسب پاسپورت انگلستان اقدام نمایند. این رشته‌ها در گروه‌های پزشکی، مهندسی، ورزشی و هنری است.

مهاجرت کاری انگلیس 1

برای مشاوره در زمینه این کشور پیشنهاد می کنم یه وقت مشاوره داشته باشیم تا تمامی راه های که شما می تونید اقدام کنید بررسی شود بهترین تصمیم بگیرید برای مهاجرت به این کشور.

سرمایه گذاری

اقتصاد انگلستان یک بازار اجتماعی بسیار پیشرفته و پنجمین اقتصاد ملی بزرگ در جهان به شمار می‌رود. اکثر سرمایه گذاران تمایل دارند با سرمایه گذاری در این کشور علاوه بر تضمین امنیت سرمایه خود، سود قابل توجهی نیز بدست آورند.سرمایه گذاری به دلیل اینکه این کشور در مشاغل تجاری و بازارهای اتحادیه اروپا به عنوان رهبر شناخته شده است مورد مناسبی برای افرادی است که خواهان فعالیت‌های تجاری در بازارهای اروپایی هستند. سرمایه گذاری در این کشور به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا فرصت‌های زیاد و با بازدهی بالا را به دست آورده و به عنوان مقصدی برای مهاجرت به انگلستان به شمار می‌آید.

سرمایه گذاری انگلیس

پناهندگی

یکی از روش های ورود به این کشور هست که اصلا بهتون پیشنهاد نمی کنم برای درک بهتر این که چرا پیشنهاد نمی کنیم این روش این مطلب مطالعه کنید.

چرا پناهندگی نه ؟؟؟؟

پناهندگی انگلیس

ازدواج

یکی از آسان ترین راه های مهاجرت به انگلیس که متقاضیان خود را داراست کسب اقامت این کشور از طریق ازدواج با قوانین مختص به خود است. به وسیله این نوع ویزای اقامت، متقاضی می تواند بدون محدودیت به انگلیس وارد شده و در آن کشور اقامت داشته باشد. هزینه فعلی این نوع ویزا ۵۰۰£ (پوند) است. با داشتن چنین ویزایی متقاضی می تواند بدون محدودیت در انگلیس کار کند و اخذ این ویزا به واسطه ازدواج با یک شهروند انگلیسی یا شخصی که اقامت دائم در این کشور دارد امکان پذیر می شود. این ویزا در ابتدا برای ۲ سال و ۶ ماه صادر می شود و ورود بدون محدودیت به کشور انگلیس را برای متقاضی به ارمغان می آورد.

هزینه ها

بخشی از هزینه ها براتون برآورد کردیم تا در در این مورد بهتر بتونید تصمیم بگیرید.

لیست هزینه ها انگلیس 1
لیست هزینه ها انگلیس 2
لیست هزینه ها انگلیس3

چرا کشور انگلستان جز مقصد ها برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

 • کار و زندگی در یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان

 • تحصیل در بهترین دانشگاه‌های دنیا

 • برخورداری از امنیت اجتماعی و شغلی

 • برخورداری از پوشش درمانی سراسری و پیشرفته

 • آب و هوای معتدل و مرطوب

 • کیفیت بالای زندگی

برای بررسی دقیق تر شما برای رفتن به کشور انگلستان به شما پیشنهاد می کنم یه وقت مشاوره بگیرید تا کارشناسان کشور ترکیه با شما صحبت کرده و بهترین نتیجه رو به شما پیشنهاد بدهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *