با شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری لهستان آشنا شوید!

کشور لهستان یکی از بهترین کشور های اروپایی می باشد که در زمینه ی فعالیت های اقتصادی، به عنوان یکی از برترین کشور ها در سطح دنیا و قاره ی اروپا شناخته می شود و سطح رفاه اجتماعی مردم این کشور بسیار بالا می باشد. از جمله علت هایی که باعث اهمیت این کشور شده است، می توان به موقعیت استراتژیک این کشور در قاره ی اروپا، عضویت در اتحادیه ی اروپا و کشور های حوزه شنگن، جمعیت بالا و فرصت های شغلی متعدد برای مردم این کشور اشاره کرد. برای اخذ ویزای سرمایه گذاری لهستان، شرایط خاصی لازم است که افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور اروپایی را دارند، بایستی این شرایط را داشته باشند. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با کشور لهستان، به عنوان یکی از برترین کشور های دنیا در زمینه های مختلف اقتصادی و اجتماعی آشنا کرده و در ارتباط با شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری لهستان، توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. با ما همراه باشید.

آشنایی با فرصت های شغلی کشور لهستان

همانطوری که در ابتدای این مقاله خدمت شما عزیزان عرض کردیم، کشور لهستان یکی از بهترین و مهاجر پذیر ترین کشور های اروپایی می باشد که هر ساله تعداد بسیار زیادی از مردم کشور های مختلف دنیا، به این کشور اروپایی مهاجرت کرده و سعی می کنند تا اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند. فرصت های شغلی بسیاری در شهر ها و استان های مختلف کشور لهستان وجود دارد که افرادی که قصد مهاجرت به این کشور اروپایی را دارند، می توانند در این گروه های شغلی مشغول به کار شوند.

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مشاغلی که امروزه در کشور لهستان طرفداران بسیار زیادی دارد و فرصت های شغلی بسیاری در این زمینه ی شغلی برای افراد وجود دارد، شغل خیاطی می باشد. امروزه کشور لهستان برای تامین نیروی کار لازم برای کار در این رشته ی شغلی با مشکل مواجه می باشد. این موضوع سبب شده است تا این کشور برای این که بتواند نیروی کار مورد نیاز خود را تامین کند، از کشور های مختلف دنیا نیروی کار متبحر و کار آزموده وارد نماید. ایرانیان نیز از جمله افرادی هستند که برای مهاجرت به این کشور اروپایی بسیار رغبت نشان می دهند و هر ساله تعداد زیادی از مردم ایران، به این کشور اروپایی مهاجرت کرده و در زمینه ی مشاغل مختلف کاری از جمله خیاطی مشغول به کار و فعالیت می شوند.

شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری لهستان به چه صورت است؟

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری لهستان، فرد درخواست دهنده ویزا باید شرایط خاصی داشته باشد. کشور لهستان در ابتدا باید مطمئن شود که فردی که قصد سرمایه گذاری در کشور لهستان را دارد، از دسته ی افراد سرمایه دار در کشور خود بوده و می تواند در کشور لهستان، سرمایه ی خود را در زمینه ی تولید فرصت های شغلی متعدد صرف کند. به این منظور فرد باید مدارک و مستندات لازم را برای تایید این موضوع که از شرایط مالی مناسبی برخوردار است و می تواند در این کشور سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کاری انجام دهد، در اختیار مراجع مربوطه کشور لهستان قرار دهد. بدیهی است در صورتی که فرد درخواست دهنده ی ویزای سرمایه گذاری لهستان نتواند نظر سفارت این کشور را جلب کند، نخواهد توانست ویزای این کشور را دریافت کند.

بر این اساس افرادی که به دنبال دریافت ویزای سرمایه گذاری لهستان هستند، بایستی درآمد سالیانه حداقل ۱۵۰۰۰ یورو داشته باشند تا بتوانند ویزای این کشور را دریافت کنند و هزینه های زندگی و اقامت خود را در کشور لهستان پرداخت کنند. سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در کشور لهستان را دارند، علاوه بر سرمایه گذاری برای افزایش فرصت های شغلی در این کشور، می توانند با خرید انواع ملک ها و ساختمان ها و مستغلات نیز در این کشور سرمایه گذاری کنند و ویزای سرمایه گذاری این کشور را دریافت کنند. سرمایه گذاران می توانند با داشتن حداقل ۱ میلیون یورو، در کشور لهستان سرمایه گذاری کرده و اقدام به دریافت اقامت موقت این کشور نمایند.

پس از این که سرمایه گذاران در این کشور، اقامت موقت این کشور را دریافت کردند، پس از ۳ سال که از اقامت موقت آن ها گذشت، می توانند نسبت به دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنند. این دسته افراد می توانند پس از دریافت اقامت دائم کشور لهستان و پس از این که ۳ سال از اقامت دائم آن ها در این کشور می گذرد، پاسپورت کشور لهستان را نیز دریافت کرده و تابعیت این کشور را نیز به دست بیاورند.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد تا شما را با کشور لهستان آشنا کرده و درباره ی آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. همچنین سعی شد تا در ارتباط دریافت ویزای سرمایه گذاری لهستان نیز صحبت هایی داشته باشیم. امیدواریم این مقاله مورد تایید شما قرار بگیرد.

دریافت اطلاعات شما

به شما دوستان پیشنهاد میشه برای بررسی دقیق و هوشمندانه شرایط شما در بحث کاریابی بین المللی توسط مشاوران تخصیصی ما در قسمت مشاوره فرم پر کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *