سرمایه گذاری در انگلیس

ویزای سرمایه گذاری انگلیس در این مطلب به صورت کامل شرایط ویزای سرمایه گذاری این کشور را بررسی می کنید. شما دوستان می توانید برای بررسی شرایط برای سرمایه گذاری در کشور انگلیس یه وقت مشاوره بگیرید ،همکاران در بخش کشور  انگلستان شما را راهنمایی کنند.

این مطلب این موارد شامل می شود

ویزای سرمایه گذاری انگلیس چیست؟

برای بهتر درک کردن ویزای سرمایه گذاری می تونید از این مقاله استفاده کنید. اما به طور کلی بخواهیم بگیم مجوز وروَد به کشور انگلستان برای کار کردن به همراه خانواده ( ویزای طلایی) را ویزای سرمایه گذاری کانادا می گویند.

                           

سرمایه گذاری در انگلیس

سرمایه گذاری در انگلستان برای متقاضیان که به دنبال گسترش فعالیت های تجاری خود در بازارهای اروپایی می باشند یک گزینه بسیار ایده آل است چرا که کشور انگلستان به عنوان رهبران مشاغل تجاری در بازارهای اتحادیه اروپا شناخته شده می باشد. سرمایه گذاری در انگلستان این امکان را به شرکت‌های ثبت شده در این کشور می دهد که بتوانند فرصت های گسترده ای را در سطح جهان به دست آورند و بازدهی بالای آن سبب شده تا انگلستان به عنوان یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاری در این کشور تبدیل شود. از دلایل مهم سرمایه گذاری در این کشور می توان اشاره داشت به:

  • یکی از آسان ترین مکان هایی که می توان اداره یک تجارت اروپایی را در دست داشت. کشور انگلستان در رتبه بندی بانک های جهانی توانست در اروپا رتبه یک و در جهان رتبه ششم را در فعالیت های تجاری به دست آورد.

  • کشور انگلستان به عنوان یک رهبر جهانی در نوآوری اقتصادی شناخته شده است. همچنین این کشور به دلیل وجود پایگاه های تحقیقاتی با کیفیت بالا و در لیست پر بازدید ترین مکان های تجاری در نوآوری اقتصادی توانسته رتبه دوم در جهان را به دست آورد.

  • علاوه بر موارد بالا افرادی که تمایل به خرید ملک در انگلستان را دارند باید در نظر داشته باشند که ثبت املاک در انگلستان در مقایسه با ایتالیا، ایرلند، فرانسه و آلمان به مراتب آسان تر است.

  • لازم به ذکر است که یکی دیگر از بزرگترین مراکز مالی جهان در کشور انگلستان و در شهر لندن واقع شده است.

ثبت شرکت در انگلستان

یکی از مهمترین نقاط قوت کشور انگلستان جهت جذب سرمایه گذاران خارجی اقتصاد قوی این کشور می باشد. اقتصاد انگلستان به عنوان یکی از لیبرال ترین اقتصادها در اروپا به عنوان یک محیط تجاری تلقی می شود. لازم به ذکر است که در فهرست تجارت جهانی از نظر بانک های بین المللی در سال ۲۰۱۸ کشور انگلستان توانست جز ۷ کشور اول دنیا محسوب شود. به طور مثال برای راه اندازی یک تجارت و یک کسب و کار به طور میانگین ۱۳ روز در کشور انگلستان زمان نیاز می باشد در حالی که برای راه اندازی کسب و کار در کشورهای اروپایی میانگین ۳۲ روز زمان نیاز می باشد.

خرید اوراق دولتی در انگلستان

از سال ۲۰۰۸ دولتی انگلستان برنامه ای را برای سرمایه‌گذاران خارجی معرفی کرد. انگلستان با هدف توانمندسازی اقتصاد کشور خود با سرمایه خارجی توانست شرایط اقتصادی در کشور خود را توسعه دهد و در کنار این موضوع سرمایه گذاران خارجی و اعضای خانواده آنها می‌توانند با سرمایه‌گذاری در کشور انگلستان مجوز اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورند. در این روش سرمایه گذاران می توانند با خرید حداقل ۲ میلیون پوند اوراق قرضه و یا با سرمایه گذاری در شرکت های ثبت شده در انگلستان اجازه اقامت برای کل خانواده خود را ظرف مدت ۸ هفته دریافت نمایند. متقاضیان باید توجه داشته باشند که حداقل سه ماه قبل از درخواست اقامت سرمایه معادل ۲ میلیون پوندی خود را در حساب بانکی نگه دارند.
اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی برای خانواده شامل افراد زیر است:

  • همسر

  • فرزندان زیر ۱۸ سال

متقاضیان باید دقت داشته باشند که در این نوع اقامت مشارکت والدین سرمایه گذار امکان پذیر نمی باشد حتی اگر کاملاً به آنها وابسته باشند. از الزامات سرمایه‌گذاری در کشور انگلستان می توان به این موارد اشاره نمود:

  •  افراد باید بالای ۱۸ سال باشند

  •  ارائه عدم سابقه کیفری

  •  تایید منابع سرمایه لازم

مزایای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

یکی از مزایای سرمایه گذاری در انگلستان پروسه زمانی ثبت شرکت و خرید ملک در این کشور می باشد چرا که به طور تقریبی می‌توان گفت سرمایه گذاری در انگلستان کمتر از دو هفته زمان بر خواهد بود به طوری که میانگین زمان لازم برای سرمایه گذاری در کل اتحادیه اروپا حداقل ۲۰ الی ۳۰ روز زمان بر است. سرمایه گذار اصلی می تواند اعضای خانواده خود را که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد به صورت همزمان در کشور انگلستان همراهی کند و حتی در برخی موارد و جز استثنائات فرزندان بالای ۱۸ سال در صورت اثبات وابستگی به خانواده می تواند در کنار خانواده حضور به عمل آورند. سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت و یا از طریق خرید اوراق قرضه منجر به اخذ اقامت دائم و در نهایت منجر به اخذ پاسپورت این کشور می باشد.

سرمایه گذاری در انگلستان و معایب آن

همانطور که بیشتر مطالعه کردید سرمایه گذاری در انگلستان دارای مزایای بسیار همچنین از نظر برخی از متقاضیان دارای معایبی می باشد. از معایب سرمایه گذاری در انگلستان می توان به عدم اخذ اقامت از طریق خرید ملک اشاره کرد. از دیگر معایب مورد نظر جهت سرمایه گذاری در انگلستان می توان به هزینه ها و سرمایه های مورد نیاز بسیار بالا اشاره کرد. علاوه بر آن مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر درآمد و مالیات برای شرکتهای خصوصی از دیگر عوامل مهم که می توان  به عنوان معایب سرمایه گذاری در انگلستان اشاره کرد.

دریافت اطلاعات شما

به شما دوستان پیشنهاد میشه برای بررسی دقیق و هوشمندانه شرایط شما در بحث کاریابی بین المللی توسط مشاوران تخصیصی ما در قسمت مشاوره فرم پر کنید تا به بهترین نتیجه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *