کاریابی استرالیا

بهترین زمان بازدید استرالیا چه زمانی است؟

به دنبال رفتن به یک تور هستید ، اما مطمئن نیستید که از کی شروع کنید؟ به نظر نمی رسد، هرگز زمان بد برای بازدید از استرالیا وجود ندارد. با زمستان های معتدل و تابستان های گرم ، این کشور 365 روز در سال است ، بنابراین در واقع هیچ ماهی از سال دارای "هوای بد" برای مامنعت از برنامه ریزی تعطیلات استرالیا وجود ندارد.

با این تفسیر استرالیا کشور بزرگی است! در فصل های مختلف سال نقاط مختلف کشور و آب و هوای آن به طرق مختلف تغییر می کند. هر یک از شهرهای بزرگ دارای تقویم جشنواره و رویدادهای خاص خود هستند، و در حالی که در استرالیا بیشترین استفاده را از ماه های تابستان می کنید، در طول زمستان نیز کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت.

بنابراین ، چه انتظاری می توانید داشته باشید و چه چیزی را باید در خاطر داشته باشید؟ این واقعاً به مقصد شما بستگی دارد و کدام قسمتهای کشور را می خواهید ببینید. با سفرهای زیاد به استرالیا برای انتخاب ، راهنمای ما در اینجا برای به دست آوردن حداکثر استفاده از سرزمین استرالیا در هر زمان از سال است.

(و به یاد داشته باشید ، برخلاف آمریکای شمالی ، فصول استرالیا "از اول ماه" شروع می شود!)

تابستان (دسامبر تا فوریه)

خوب ، بنابراین "باربی در ساحل" در تابستان استرالیایی یک کلیشه است ،اما اگر بتوانید برنامه ریزی کنید ، یا اینکه خود را به تعطیلات استرالیا دعوت کنید، یک تجربه محلی بسیار عالی است! البته ، این تنها نکته ای است که تابستان را در استرالیا بگذرانید ، و نسبت به سایر کشورها که در مورد آن صحبت می کنیم، بسیار متفاوت است.

 

ماردی گراس، گی و لزبین سیدنی

سیدنی و ملبورن مسلما بهترین مقصد تابستانی استرالیا هستند ، زیرا ساکنان آرامش دارند و هر دو شهر در جلب توجه کامل جشنواره های تابستانی هستند. سیدنی هاربر به معنای واقعی کلمه هر شب سال نو را با یکی از دیدنی ترین نمایش های آتش بازی در جهان آغاز می کند. سپس این شهر مستقیماً وارد جشنواره سیدنی می شود که استعدادهای هنری از سراسر استرالیا و جهان را به نمایش می گذارد. این زودتر از پایان رسیدن سال نو چینی در شهر است. به دنبال آن ماردی گراس گی و لزبین سیدنی ، دو فرهنگی را که به عنوان اجزای لاینفک هویت سیدنی تبدیل شده اند ، جشن می گیرند. فوریه می تواند یک ماه بارانی در سیدنی باشد و خیس شدن در هر یک از این رویدادها غیر عادی نیست. اما این شرایط آنها را متوقف نمی کند ، و نباید شما را نیز متوقف کند.

این ممکن است به اندازه سیدنی نمایشی نباشد، اما تابستان ملبورن دقیقاً به همان اندازه وقایع ، از جمله سال نو چینی و میدواسما ، پاسخ پایتخت جنوبی به ماردی گراس است. ملبورن همچنین میزبان استرالیا اوپن در نیمه دوم ژانویه است. این می تواند باعث افزایش نرخ هتل ها شود ، اما در صورت مشاهده (یا نگاهی به لیست ها برای شما) هنوز خرید ارزان وجود دارد که می تواند انجام شود. انرژی این و سایر رویدادهای ورزشی کلاس جهانی درست در سطح شهر پخش می شود و این باعث می شود شهر به اوقات تفریحی تبدیل شود. اگر در ماه دسامبر اینجا هستید ، بدانید که "وجود چهار فصل در یک روز در ملبورن " بسیار غیرقابل پیش بینی است. افراد محلی اغلب کت های خود را حداقل تا سال نو نگه می دارند.

 ملبورن میزبان استرالیا اوپن

تعطیلات تابستانی فصل اوج توریست برای نقاط جنوب شرقی کوئینزلند مانند گلد کوست و سان شاین کوست است. اما اگر می توانید در برابر میزان رطوبت و شرایط لحضه ای مقاومت کنید ، در واقع می تواند زمان خوبی از سال برای لذت بردن از بریزبن باشد ، که رفتن به آن در حال حاضر بسیار راحت است زیرا خانواده های محلی به سواحل اطراف خود می روند. اگر می خواهید جمعیت و قیمت های بالا را دور بزنید ، تعطیلات مدرسه تا پایان ژانویه ادامه دارد، بنابراین فوریه گزینه خوبی است. مقصد عالی دیگری که باید در نظر بگیرید تاسمانی است، جایی که درجه حرارت معتدل برای تعطیلات با خودرو شخصی یا پیاده روی فعال مناسب است و در پارک های ملی دیدنی و جذاب می توانید کاوش کنید.

مقصد های شمالی مانند کنز و داروین در طول تابستان ناپدید نمی شوند، و تخم ریزی مرجان ها که در طول فصل اتفاق می افتد می تواند باعث شود رنگ های صخره مرجانی بزرگ حتی پر جنب و جوش تر از حد معمول به نظر برسند. اما رطوبت می تواند سخت باشد ، مخصوصاً در داروین. با این گفته ، باران های مکرر سطح آب را به طور قابل ملاحظه ای در پارک ملی کاکادو بالا می برد و در را برای برخی از عکس های طبیعت گردی باز می کند. سرانجام ، اگر در حال عزیمت به مقصد های اوتبک مانند اولورو در منطقه شمالی هستید ، برای روزهای گرم و سوزناک آماده باشید و البته شبهای دلپذیری نیز داشته باشید.

آبشار کوچک و استخر در پارک ملی کاکادو

پاییز (مارس تا مه)

پاییز زمان خوبی برای بازدید تقریبا هر نقطه از استرالیا در تعطیلات است. تقویم شلوغ تابستان کمی کمرنگ تر شده است، اما جمعیت توریستی نیز به همین ترتیب است. همچنین غیر عادی نیست که روزهای 'تابستانی' در شهرهای بزرگ (هنوز هم در امتداد ساحل شرقی و در پرت به اندازه کافی برای ساحل گرم است) ، گرچه ممکن است بخواهید تا ماه مه صبر کنید و می توانید نروید. رطوبت در مناطق استوایی نقاط خانوادگی سنتی مانند گلدکاوست و سانشاین کاوست یک انتخاب عالی است و بهترین جنبه های تابستان را بدون شلوغی و قیمت های بالا ارائه می دهد.

 نمای هوایی بهشت ​​موج سواری از گلد کاوست

 همچنین راحت ترین زمان سال برای بازدید از استرالیا است. در همین حال ، جاده بین ملبورن و سیدنی با رنگهای دیدنی پاییزی منفجر می شود و این مسأله بهترین فصل برای رفتن به کانبرا است. سفری که در اواسط ماه مارس در سرزمین های ملبورن در اواسط ماه مارس آغاز و یا پایان می یابد ، شما در میان آنتیک ها ، رنگ ها و موسیقی رایگان جشنواره مومبا قرار دارید. این اصل غیر معمول ملبورن شامل " رالی برد من" است که در آن رقبا یک سکو را به رودخانه یارا می برند که با لباس کامل پوشیده شده است ... البته همه برای امور خیریه!

پاییز همچنین زمان ایده آل و مناسب بدلیل آب و هوا برای بازدید از آدلاید یا پرت و مناطق اطراف آن است ، زیرا هر دو این شهرها تابستان های گرم و ناخوشایند و (طبق استانداردهای استرالیا) زمستانهای سرد و خشک را تجربه می کنند. در حقیقت ، در حالی که اکثر شهرهای استرالیا تقویم جشنواره خود را برای سال پایان می دهند ، آدلاید فقط در حال افزایش است. استرالیا جنوبی که به عنوان "جشنواره " شناخته می شود ، پاییزی است که غذا ، شراب و فرهنگ خود را به زندگی هدیه می دهد و میزبان جشنواره های آدلاید و مارل است.

با رفتن به شمال در امتداد سواحل استرالیا غربی، سرانجام به صخره ننگالو خواهید رسید. در اینجا ، شما می توانید از تجربه بی نظیر غواصی با کوسه نهنگهای آرام و باشکوه از ماه مارس ، تا اکتبر و بعضی اوقات تا اواخر نوامبر لذت ببرید.

کوسه نهنگ نینگالو ریف

زمستان (ژوئن تا آگوست)

استرالیا زمین های برفی دارد. اگر واقعاً دوست دارید در تعطیلات خود در استرالیا به اسکی بپردازید ، منطقه ای که کاملاً به معنای واقعی کلمه با عنوان کوه های برفی شناخته می شود ، شما را پوشش می دهد. انتظار نوع دامنه های کلاس جهانی که در نیوزیلند یافت می شود را نداشته باشید. در عوض ، زمستان در "آدم برفی" شانس شما برای به دست آوردن دیدگاه جدید در منطقه استرالیا است، که به ندرت توسط بازدید کنندگان خارج از کشور تجربه می شود.

در زمستان در شهرهای جنوبی استرالیا همه چیز مربوط به گردشگری فرهنگی است ، به ویژه در ملبورن و آدلاید. ملبورن روزهای سرد و خنک خود را با تکمیل آثار هنری و ، برپایی نمایشگاه های اختصاصی در موزه ها و گالری های خود ، و پر کردن تقویم تئاترش ، رقم می زند. آدلاید همچنین ممکن است شما را متعجب کند ، میزبان بزرگترین جشنواره کاباره جهان در ماه ژوئن (ملبورن دومین جشنواره بزرگ است و بلافاصله پس از آن برگزار می شود). سیدنی همچنین با ویدوود ، یک جشنواره دیدنی از موسیقی زنده ، و آثار هنری نورپردازی که از اواخر ماه مه تا اوایل ژوئن در مرکز شهر پخش می شود، آغاز به کار کرد. آب و هوا به طور قابل توجهی نیز کمک می کند. ژاکت خود را بلند کنید و یک روز را در بندر سیدنی بگذرانید تا رنگها و مناظر آن را به بهترین شکل ممکن ببینید.

 آتش بازی های رنگارنگ در بندر دارلینگ در زمان ویوید در سیدنی

احساس نمی کنید محدود به شهر هستید! زمستان می تواند زمان بسیار خوبی برای رانندگی با اتومبیل شخصی یا یک سفر به کارخانه شراب سازی باشد. از شرابهای قرمز معروف دره شکارچی در خارج از سیدنی یا دره باروسا و مک لارن واله در خارج از آدلاید لذت ببرید. همه کارخانه های شراب سازی استثنایی اعم از نام های بزرگ خانوادگی گرفته تا درب انبار های کوچک. یک یا دو شب در این مناطق ، اقامت در خانه های محلی با یک آتش گرم و یک بطری شراب قرمز رنگ ، تعطیلات استرالیا را در فصل زمستان به شما می دهد.

با کمال تعجب ، همچنین راحت ترین زمان برای بازدید از مناطق استوایی است. در تمام طول سال هوا گرم است ، اما در زمستان ، رطوبت می شکند و باران نمی بارد و برای شما جهت لذت بردن از روزهای آفتابی و گرم در داروین و کنز ، فراهم می کند به شرط اینکه با قیمت کمی بالاتر و برای گردشگری آماده باشید. همچنین می توانید در زمستان با اعتماد به نفس به اوتبک بروید. فقط برای یخ زدن دمای کویر بعد از تاریکی آماده باشید.

نمایشگاه کنز در شب

بهار (سپتامبر تا نوامبر)

تقریباً مانند پاییز ، بهار زمان بسیار خوبی برای بازدید از هر نقطه در استرالیا است و دارای درجه حرارت ملایم و تعداد کمی از جمعیت توریستی است. تفاوت اصلی این است که بهار در استرالیا فصل ورزشی است. عادلانه است ، که کشور در هر زمان از سال عالی است ، اما بهار زمانی است که به احتمال زیاد شما بعنوان یک بازدید کننده ، به ویژه در ملبورن ، به آن توجه خواهید کرد. ماه سپتامبر پایان فصل فوتبال استرالیا است. ملبورن لیگ را آنقدر جدی می گیرد (با تهیه اکثر تیم های خود) که یک روز تعطیل در سطح کشور را جمعه قبل از آخر هفته بزرگ برگزار می کند. مانند استرالیا اوپن ، حتی اگر چیزی راجع به بازی ندانید، یک فضای سرگرم کننده را ایجاد می کند. ویکتوریا خیلی از تعطیلات الهام گرفته از ورزش خود لذت می برد ، یک ماه دیگر در ماه نوامبر برای مسابقات جام ملبورن برگزار می کند ، مسابقه اسب دوانی که در استرالیا به عنوان "مسابقه ای که ملت را متوقف می کند" شناخته می شود.

یکی از جاذبه های ویژه بهاری که در تعطیلات استرالیا از آن لذت می برید ، تماشای نهنگ است. این فصل در واقع می تواند از اوایل ماه مه آغاز شود، زیرا نهنگ ها از شمال به سمت آبهای گرم کوئینزلند شنا می کنند. اما در بهار ، این شانس را دارید که ببینید آنها با بچه های تازه متولد شده خود به استرالیا باز می گردند. اما واقعاً نقاط بسیاری برای تماشای نهنگ در بسیاری از نقاط در کنار ساحل استرالیا وجود دارد. این اوج هم زمان برای مناطق شراب سازی استرالیا نیز هست، زیرا سرما کم می شود و میوه های زمستان در پی آن می آید. همچنین ممکن است بخواهید یک قطعه ازحیات وحش مانند جزیره کانگورو را به برنامه سفر خود اضافه کنید. اگر خوش شانس باشید ، حتی ممکن است حیوانات بومی را مشاهده کنید که نوزادان خود را پرورش می دهند.

پارک حفاظت شده از خلیج سیل در جزیره کانگورو

استرالیا غربی در طول ماه های بهار چند رفتار بی نظیر ارائه می دهد. این ایالت به دلیل داشتن طیف گسترده و زیبای گل های وحشی بسیار معروف است ، که بیش از 60٪ از آنها فقط در غرب استرالیا یافت می شود. این بیش از 7200 گونه منحصر به فرد برای ایالت است! جای تعجب نیست که بهار بهترین زمان سال برای دیدن کامل آنها در شکوفه ها است ، و چندین مسیر مشخص شده از گل های وحشی به شما اطمینان می دهند که گل ها را به بهترین شکل ممکن مشاهده می کنید.

بنابراین ، بهترین زمان برای بازدید استرالیا کی است؟ اعم از بازدید از یکی از تورهای برگزار شده استرالیا یا سفر مستقل ، بازدید کنندگان می توانند در هر زمان بیشتر از سفر خود از تور استفاده کنند. نگه داشتن پیشنهادهای فصلی کشور به سادگی باعث می شود شما عمیق تر پیش بروید و فرصتی برای کشف نقاط جدید در استرالیا به دور از نمادهای توریستی یا حتی فرصتی برای زندگی محلی برای مدتی برای خود ایجاد کنید.

 

آب و هوای استرالیا به طور کلی بسیار دلپذیر و معتدل است. بیشتر کشور بیش از 3000 ساعت آفتاب درسال به آن می تابد.

به عنوان یک قاره بسیار بزرگ ، بسیاری از مناطق بسته به طول و عرض جغرافیایی ، با شرایط مختلف آب و هوایی مشخص می شوند. استرالیا بخشی از نیمکره جنوبی است ، بنابراین فصول آن بر خلاف آنچه در نیمکره شمالی است خواهد بود. وقتی در اروپا و آمریکای لاتین زمستان است ، در جنوب استوا تابستان است.

در بیشتر مناطق استرالیا چهار فصل وجود دارد که شمال گرمسیری یک فصل مرطوب و خشک را تجربه می کند. تابستان از ماه دسامبر تا مارس (میانگین دما 29 درجه سانتیگراد) ، پاییز از ماه مارس تا ماه مه ، زمستان از ژوئن تا آگوست (میانگین 13 درجه سانتیگراد) و بهار از سپتامبر تا نوامبر می باشد.

نظام سلامت استرالیا

نظام سلامت استرالیا یکی از بهترین نظام های سلامت دنیاست، زیرا خدمات بهداشتی درمانی ایمن و مقرون به صرفه ای را در اختیار همه استرالیایی ها قرار می دهد. این سیستم بصورت مشترک توسط کلیه سطوح دولت استرالیا اداره می شود- فدرال، ایالتیT ارضی و محلی.

نظام سلامت استرالیا یکی از بهترین ها در دنیاست که خدمات بهداشتی درمانی با کیفیت، ایمن، و مقرون به صرفه ای را برای شما و خانواده تان فراهم می آورد. به همین دلیل است که ما یکی از طولانی ترین امید به زندگی ها در دنیا برخورداریم.

ارائه دهندگان اصلی بهداشت و درمان در استرالیا عبارتند از:

  • خدمات مراقبتی اصلی که توسط کاروران عمومی (GPs) ارائه می شوند.
  • متخصصان پزشکی
  • کارکنان متحد عرصه سلامت
  • پرستاران

نظام بیمارستانی عمومی و بیمه پزشکی سالمندان دسترسی کم هزینه  و آزادانه به بیشتر این خدمات بهداشتی درمانی را برای همه استرالیایی ها فراهم می آورد. بیمه سلامت خصوصی نیز یک گزینه دیگر خارج از نظام عمومی سلامت را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از خدمات بهداشتی درمانی خصوصی چه در داخل و چه در خارج از بیمارستان می توانید به هزینه بهداشت و درمانتان کمک می کنید.