سرمایه گذاری

اقامت از طریق سرمایه گذاری(اقامت سرمایه گذاری)

برای تعریف مفصل در ارتباط با اقامت از طریق سرمایه گذاری لازم به ذکر است که ابتدا تعریف خود از سرمایه گذاری را بیان کنیم.سرمایه گذاری به معنی این است که پول خود را در بیزینس یا جایی قرار دهیم که به ما سود برساند. ویزای کشورهایی که برای سرمایه گذاری به افراد اجازه ی ورود می دهند در راستای جذب سرمایه های کشورهای دیگر و در دست گرفتن نبض بازار است. به این طریق با اجازه ی ورود و دادن حق شهروندی به افراد باعث قوی تر شدن اقتصاد کشور میشود. این مفهوم جدید است و به نام های ویزای طلایی نیز شناخته می شود.

اقامت از طریق سرمایه گذاری(اقامت سرمایه گذاری) در آلمان

کشور آلمان از کشورهای پیشرفته جهان به حساب میاید و کشوری پرجمعیت در قاره اروپا تلقی می شود. این کشور به طور کلی دارای 16 قاره است. برلین به عنوان پایتخت این کشور به حساب میاید و شهرهایی با موقعیت استراتژیک مانند هامبورگ و مونیخ و... دارد. در این کشور تبادلات مالی با یورو انجام میشود و نقش آلمان در اروپا نقشی بسیار کلیدی و دارای اهمیت است. در آلمان حدود 7.7% از جمعیت 82 میلیونی اش را اتباع بیگانه تشکیل داده اند. در این کشور بیزینس های جهانی قرار دارند و در حال فعالیت هستند. شرکت های بزرگی چون BMW، پورشه و بنز در آلمان قرار دارند و این کشور را از نظر اقتصادی و مقبولیت برای سرمایه گذاری به کشور بسیار معتبر و سرمایه پذیری تبدیل کرده اند. سرمایه گزاری در آلمان نیز دارای روش های مختلف و راه حل های بسیار است که هر فرد باید با بررسی شرایط خودش و سنجیدن شرایط بازار کاری و تجاری آلمان بهترین روش را انتخاب کند و سپس اقدام به مهاجرت کند.

کشورهایی که با سرمایه گذاری اقامت می دهند

کشورهای بسیاری هستند که با سرمایه گذاری اقامت به فرد و خانواده اش میدهند.در این بین تنها مبالغ و شرایط هر کشور متفاوت خواهد بود که باید با تحقیق مناسب ترین کشور را به ویژگی هایی که مدنظرتان است انتخاب کنید. کشورهای کانادا، آمریکا، استرالیا، پرتغال و... همگی دارای قوانین اقامتی متفاوت برا ی سرمایه گذاری اتباع بیگانه هستند.

مهاجرت با سرمایه گذاری کم

برای مهاجرت و گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری با سود کم باید این نکات را در نظر بگیرید که افراد دارای سرمایه ی بیشتر شانس بیشتری برای گرفتن ویزا و قانع کردن آفیسر دارند لذا این کار نشدنی نیست ولی شاید خیلی هم آسان نباشد. برای این منظور تا جای ممکن سعی کنید سرمایه خود را بالا ببرید و یا در کارهایی سرمایه گذاری با مبلغ کم بکنید که بتواند سود بعدی بسیاری ایجاد و اجازه ی  اقامت از طریق سرمایه گذاری به شما راحت تر داده شود.

ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری به این معناست که شما پول خود را در کشور دیگری به غیر از کشور خودتان برای تولید شغل و ایجاد بیزینس قرار میدهید و در ازای سرمایه گذاری شما، اجازه ی اقامت به شما داده میشود که در واقع به آن اقامت از طریق سرمایه گذاری می گویند.در مرحله ی ویزا شدن برای سرمایه گذاری، باید ارزش پول شما و هدفی که از سرمایه گذاری دارید آفیسر را قانع کند تا اجازه ی راه اندازی کسب و کار را به شما بدهند و با ویزا شدن اجازه ی ورود به کشور مقصد برایتان صادر شود.

برای اقامت از طریق سرمایه گذاری به شکل دائم در ترکیه، باید در کمترین حالت ممکن 5 تا 8 سال اقامت موقت ترکیه را داشته باشید. به این صورت که باید در خاک ترکیه زندگی کرده و بیمه کاری برایتان رد شده باشد. سپس میتوانید درخواست اقامت دائم ترکیه را داشته باشید. پس از بررسی شرایط شما اگر مورد قبول بودید مدارک شما تایید میشود و اقامت ترکیه به صورت دائم به شما داده میشود.هزینه خرید خانه و سرمایه گذاری در ترکیه به مبلغ یک میلیون دلار بود که بعد از تغییرات قوانین به 250 هزار دلار کاهش پیدا کرد و استقبال شدیدی به همراه داشت. شما با خرید و سرمایه گذاری 250 هزار دلاری میتوانید اقامت یک ساله موقت ترکیه را با عنوان اقامت از طریق سرمایه گذاری کسب کنید.

بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

میتوانیم بگوییم کشوری که این ویژگی ها را داشته باشد مقصد بسیار خوب و یکی از بهترین مقاصد برای اخذ ویزای سرمایه گذاری و اقامت از طریق سرمایه گذاری است. ویژگی هایی مانند فراهم کردن شرایط و امکانات برای فردی که سرمایه گذاری انجام میدهد، مقدار مصادره دارایی ها صفر باشد، بین سرمایه گذارهای خارجی و داخی تفاوت و تبعیضی قائل نشود، گارانتی بدهد که ارزش پول حفظ خواهد شد،اقتصادی پایدار و رو به رشد و پیشرفت داشته باشد، از فرد و کسب و کارش حمایت لازم را بکند و در واقع دارای نظام اقتصادی و تجاری سلامتی باشد و از همه مهم تر در برابر اقدام فرد برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، به او تابعیت و اقامت دائم بدهد و از ویژگی های شهروندی کامل برخوردارش کند.اقامت از طریق سرمایه گذاری(اقامت سرمایه گذاری) در کانادا 

بانک اینترنشنال جهانی سالیانه به صورت آنالیز اطلاعات و داده ها گزارشی بر اساس رده بندی کشورهای مختلف ارائه می کند که در آن به بررسی عملکرد تجاری کشورها و بیزینس هایشان می پردازد علاوه بر آن نیز در ارتباط با سنجش بهترین کشورها جهت مقاصدی چون مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری می پردازد. کانادا در این لیست پانزدهمین رده را به خود اختصاص داده است. سنجش بر اساس عوامل و فاکتورهای مختلفی چون انواع بازار تجاری و مقدار درآمد افراد و منابع زیست محیطی و غیره صورت می گیرد.

کانادا در سال 2017 توانست در اقدامی عجیب 24 بیلیون دلار از دلارهای آمریکایی را نصیب خودش کند و از این مسیر سرمایه وارد کشور کند. کانادا از لحاظ اقتصادی نیز در جایگاه خوبی قرار دارد و در میاان 190 کشور مدعی بیزینس ، در رده 18م قرار گرفت. در کانادا به دلیل داشتن انواع سرمایه گذاری های غیربومی و خارجی ، ثبات قیمت و بازار، از لحاظ طبیعت غنی ای که دارد ماند انواع معادن، گاز و نفت و غیره موقعیت استراتژیکی برای مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری محسوب میشود.

برای مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری، راه های مختلفی وجود دارد از جمله سرمایه گذاری از طریق استان کبک، برنامه های کارآفرینی در کبک، خود تجاری یا خود اشتغالی، پلن های تولید شغل جهت مهاجرت به استان های شمالی و یا مرکزی کانادا، و ویزای استارت آپی برای شروع بیزینس ها.

حال میتوانید با توجه به شرایطی که دارید بهترین روش را برای خود و خانواده ی خود انتخاب کنید.

جهت اطلاع رسانی ::

جهت سرمایه گذاری کاری در آلمان

شرایط بسیار ویژه ای داریم

- اقامت سریع وآسان
- بدون نیاز به مدرک زبان
-بدون محدودیت سنی وهمراه

کمترین هزینه سرمایه گذاری در آلمان

اطلاعات تکمیلی در پیج اینستاگرام موسسه