کشور فرانسه و روش های مهاجرتی و هزینه ها

هر چه در مورد مهاجرت به کشور فرانسه لازم هست در این مطلب می تونید پیدا  کنید.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی

 • قاره :  اروپا

 • پایتخت : پاریس

 •  واحد پول: یورو (€)

 • ساعت جهانی :   ۲+

 • پیش شماره :  ۴۴+

 • حکومت : حکومت متمرکز نظام نیمه‌ریاستی جمهوری

موقعیت جغرافیایی

فرانسه از شمال شرقی، شرق و جنوب غربی دارای مرزهای مشترک با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، اسپانیا و آندورا است. خاک کشور فرانسه در اروپا شامل مساحتی ۵۴۷٫۰۳۰ کیلومترمربعی می‌شود که با این شمار، فرانسه بزرگ‌ترین کشور در میان اعضای اتحادیه اروپا، از دید مساحت است. فرانسه همچنین دارای جاذبه‌های طبیعی بسیاری همچون جاذبه‌های ساحلی در مناطق شمالی و غربی و مناظر کوهستانی بیشتر مربوط به رشته‌کوه‌های آلپ در بخش شرقی است.

قشنگی های فرانسه

روش های ورود به کشور فرانسه

تحصیلی

تحصیل در فرانسه رایگان است. بدون مدرک زبان امکان تحصیل در فرانسه وجود دارد. از طریق ثبت‌نام در دوره‌های زبان، امکان اخذ اقامت فرانسه وجود دارد. با اخذ اقامت فرانسه امکان ورود به کشورهای حوزه شینگن را دارید. علاوه بر نکاتی که گفته شد، بهتر است بدانید که دولت فرانسه به دانشجوهای خارجی بورسیه‌های متنوع، محل اسکان و سبد معیشتی اعطا می‌کند. شرایط مناسب تحصیل رایگان در کشور فرانسه، حضور در دانشگاه‌های برتر فرانسه و اخذ ویزای تحصیلی فرانسه در کمترین زمان، این کشور را به مقصد محبوبی برای متقاضیان تحصیل تبدیل کرده است
در صورتی که شما در حوزه اتحادیه اروپا قرارگرفته‌اید برای تحصیل در فرانسه نیاز به ویزای تحصیلی ندارید اما اگر در ایران زندگی می‌کنید، باید ویزای تحصیلی داشته باشید.

کاری

آیا می‌دانستید تحصیل در فرانسه رایگان است؟ آیا می‌دانستید بدون مدرک زبان امکان تحصیل در فرانسه وجود دارد؟ آیا خبر دارید که از طریق ثبت‌نام در دوره‌های زبان، امکان اخذ اقامت فرانسه وجود دارد؟ آیا اطلاع دارید که با اخذ اقامت فرانسه امکان ورود به کشورهای حوزه شینگن را دارید؟ علاوه بر نکاتی که گفته شد، بهتر است بدانید که دولت فرانسه به دانشجوهای خارجی بورسیه‌های متنوع، محل اسکان و سبد معیشتی اعطا می‌کند.

برای مشاوره در زمینه این کشور پیشنهاد می کنم یه وقت مشاوره داشته باشیم تا تمامی راه های که شما می تونید اقدام کنید بررسی شود بهترین تصمیم بگیرید برای مهاجرت به این کشور.

سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری در فرانسه می‌تواند روش‌ها و انواع مختلفی داشته باشد. سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجه به خصوص در فرانسه این مزیت را دارد که سرمایه‌گذاران با انواع سرمایه‌گذاری روبه‌رو هستند و تنها سرمایه‌گذاری آنها محدود به ۱ روش نیست بلکه گزینه‌های متعددی پیش رو خواهند داشت. سرمایه‌گذاران می‌توانند با توجه به نوع مهارت و تجربه‌ای که نسبت به تجارت دارند و هم‌چنین با توجه به میزان درآمد تخمین زده نسبت به سرمایه‌گذاری خود در فرانسه اقدام به یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در فرانسه کنند. در ادامه می‌خواهیم به انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در فرانسه اشاره کنیم:

 • سرمایه‌گذاری از طریق خریدن املاک

 • سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت

 • سرمایه‌گذاری از طریق خریدن اوراق قرضه

 • سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی

 • سرمایه‌گذاری از طریق طرح‌های خود حمایتی موجود در کشور فرانسه

پناهندگی

یکی از روش های ورود به این کشور هست که اصلا بهتون پیشنهاد نمی کنم برای درک بهتر این که چرا پیشنهاد نمی کنیم این روش این مطلب مطالعه کنید.

چرا پناهندگی نه ؟؟؟؟

ازدواج

یکی از روش‌های خوب مهاجرت به فرانسه روش ازدواج است. در این روش هدف شما باید ازدواج باشد هرگز نمی‌توانید به بهانه مهاجرت به فرانسه دست به ازدواج‌های سوری بزنید. یک سری شرایط در این مسیر وجود دارد که باید بررسی شود.

به عنوان مثال در این مدت زوج فرانسوی باید از تابعیت این کشور برخوردار باشند آن‌ها باید زن و شوهر باقی بمانند و باهم زندگی نمایند بارها دیده شده است که در طول زندگی در این کشور بررسی می‌شود که فرد غیر فرانسوی مقیم این کشور اقدام به یادگیری زبان کرده است یا خیر یک موضوع بسیار مهم برای دریافت تابعیت این کشور این است که ازدواج حتماً در رجیستری CIVL به ثبت رسیده باشد.

یک سری شرایط خاص در خصوص مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج وجود دارد که دانستن آن خالی از لطف نیست. به عنوان مثال یکی از شرط‌‌های مهم این است که شما ۵ سال در فرانسه با همسر فرانسوی خود زندگی نمایید و این دوره را به شکل پیوسته طی کرده باشید.

هزینه ها

بخشی از هزینه ها براتون برآورد کردیم تا در در این مورد بهتر بتونید تصمیم بگیرید.

چرا کشور فرانسه جز مقصد ها برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

 • خرید ملک راحت در کشور فرانسه

 • ارائه امکانات برای ایجاد کسب و کار

 • ایجاد مسیر های حمل و نقل و رفت و آمد راحت و آسان

 • شرایط آب و هوایی عالی در فرانسه

 • تحصیل رایگان حتی بدون مدرک زبان

 • نیاز به متخصص در حوزه مختلف

برای بررسی دقیق تر شما برای رفتن به کشور انگلستان به شما پیشنهاد می کنم یه وقت مشاوره بگیرید تا کارشناسان کشور ترکیه با شما صحبت کرده و بهترین نتیجه رو به شما پیشنهاد بدهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *