نحوه اخذ ویزای کار کمک پرستاری آلمان

ویزای کار کمک پرستاری آلمان

کمک پرستاری در آلمان

کشور آلمان به دلیل افزایش جمعیت سالمندان با بحران کمبود کمک پرستار روبرو است. به همین خاطر سازمان بهداشت و درمان آلمان به دنبال جذب پرستاران  و کمک پرستاران واجد شرایط از دیگر کشورهاست. این کشور به دلیل چالش های پیش روی خود، شرایط اخذ ویزای کاری پرستاری و کمک پرستاری را راحت تر کرده و فرصت خوبی را در اختیار متقاضیان خارجی گذاشته است. اگر دوست دارید تا شما هم یکی از پرستاران  و کمک پرستاری خوش شانسی باشید، که علاوه بر تابعیت آلمان، شغل مناسب و درآمد بالا نیز به دست می آورند، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا از نحوه دریافت ویزای کمک پرستاری آلمان آگاهی کامل کسب کنید.

استثنایی ترین شرایط اعزام نیروی کار کمک پرستاری​ به آلمان

موسسه کاریابی بین‌المللی «اِلو ویزا» با سابقه ترین کاریابی بین‌المللی در ایران با مجوز از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است. ما در اِلو ویزا توانسته‌ایم به عنوان تنها موسسه مهاجرتی و کاریابی خارجی در ایران، سهمیه تامین نیروی کار بر اساس قراردادهایی انحصاری با شرکت های آلمانی دریافت کنیم. این آفر ویژه برای متقاضیان دوره های کمک پرستاری در دسترس است که شرایط آن در پایین بیان شده است:

شرایط لازم:

 1. مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
 2. داشتن سن بین ۱۸ تا ۴۴
 3. بدون نیاز به سابقه کار
 4. مدرک سطح B1 زبان آلمانی

با توجه به تغییرات مکرر قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف، پینشهاد ما این است که فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای دریافت مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید یا اینکه از طریق واتساپ موجود در وب سایت با ما در ارتباط باشید و این فرصت ویژه را از دست ندهید.

فرم مشاوره فوری

شرایط کاری کمک پرستاری آلمان چگونه است؟

شرایط کاری کمک پرستاری آلمان چگونه است؟
پرستاران و کمک پرستاران در آلمان ۵ روز در هفته کار می کنند و هر روز شامل سه شیفت کاری صبحگاهی، عصرگاهی شبانگاهی است. با افزایش تعداد شیفت های کاری و کار کردن در روزهای تعطیل می‌توان درآمد چشمگیری کسب کرد. کمترین حقوقی که یک پرستار یا کمک پرستار در آلمان دریافت می کند، ۲۵۰۰ یورو است. اما می‌توان این مقدار را به ۵۵۰۰ یورو نیز رساند.
کمک پرستاران و پرستاران خارجی بعد از پرداخت ۵ سال مالیات و قبولی در آزمون اساسی آلمان موفق به دریافت تابعیت آلمانی برای خود و خانواده شان خواهند شد. علاوه بر شخص پرستار، اعضای خانواده او نیز تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و امکان تحصیل رایگان برای فرزندان نیز فراهم می‌شود.

مدارک مورد نیاز برای کمک پرستاری در آلمان

 • حداقل مدرک دیپلم و یا بالاتر 

 • مدرک زبان B1  اما در شروع لازم نیست این مدرک را داشته باشید یا بلد باشید. اگر بلد باشید که چه بهتر اگر هم بلد نباشید موسسه بین المللی اِلو ویزا به عنوان آفر رایگان به متقاضیان دوره کمک پرستاری آموزش زبان آلمانی را توسط موسسه مورد تایید خود ارائه می دهد می توانید شرکت کنید.

 • شرایط سنی فرد مورد تقضا نباید بیشتر از ۴۴ سال باشد.

بعد از آن که توسط کارفرما تایید شدید و ویزای شما آماده شد، لازم است تا بلافاصله بعد از ورود به آلمان دوره های آموزشی خود را آغاز کنید. کمک پرستاران و پرستاران خارجی که مدرک خود را از کشورهای اروپایی و آمریکا دریافت نکرده‌اند، برای احراز این شغل موظف به گذراندن دوره های به خصوصی هستند. این دوره هم جز خدمات موسسه بین المللی الو ویزا تنها ارائه کننده این روش در کل کشور عزیزمان ایران است.

چرا آلمان به کمک پرستار نیاز دارد؟​

چرا آلمان به کمک پرستار نیاز دارد؟

آلمان یکی از کشور های توسعه یافته در دنیاست که افراد زیادی به دلیل رفاه اجتماعی و شرایط اقتصادی پایدار آن به دنبال فرصتی برای مهاجرت به این کشور هستند. در حال حاضر یکی ار چالش های این کشور، افزایش تعداد سالمندان و کمبود نیروی کمک پرستار است. به همین خاطر شرایط اخذ ویزای کاری کمک پرستاری آلمان برای افراد خارجی ساده تر شده است.

آوسبیلدونگ یا جاب آفر

آوسبیلدونگ یا جاب آفر؟

آوسبیلدونگ چیست؟

دوره های آموزش حرفه ای دوگانه بیشتر مناسب کسانی است که مدرک تحصیلی یا تجربه کاری چندانی ندارند. در این نوع دوره داوطلبان معمولا یک یا دو روز در هفته را صرف مطالعه در مدرسه می کنند. بقیه روزهای هفته نیز داوطلب در یک شرکت یا کارگاه رشته را به صورت عملی تجربه می کند. رشته های فنی و حرفه ای بیشتر به این شکل برگزار می شوند. برای مثال می توان به رشته آرایشگری اشاره کرد. ویزای لازم برای ثبت نام در دوره آوسبیلدونگ، ویزای تحصیلی است. همچنین شرکت کنندگان کمک مالی از دولت دریافت می کنند. 

جاب آفر چیست ؟

باید بگوییم که به یک دعوت نامه که از سوی شرکت و یا کارفرمای خارجی صادر می شود جاب آفر می گویند. به طور کلی، قوانین اداره کار و امور شهروندی اغلب کشورهای خارجی این طور ایجاب می کند که نیروی کار خارجی ملزم به داشتن دعوت نامه کاری معتبر و البته ویزای کار بلند مدت پیش از ورود و مهاجرت کاری به کشور مورد نظر است.

نوع ویزای کمک پرستاری که موسسه بین المللی الو ویزا دریافت می کند برای شما جاب آفر هست.

کمک پرستاری با الو ویزا

ایالت NRW هدف اصلی کمک پرستاری در آلمان توسط إلوویزا است

نوردراین-وستفالن آلمان: Nordrhein-Westfalen یا به اختصار NRW پرجمعیت‌ترین ایالت آلمان و چهارمین ایالت از نظر وسعت جغرافیایی است. نوردراین-وستفالن در غرب کشور آلمان قرار دارد و مساحت آن ۳۴۰۸۰ کیلومتر مربع و جمعیت آن ۱۸ میلیون نفر است. مرکز این ایالت دوسلدورف و بزرگ‌ترین شهر آن کلن است. چهار شهر از ده شهر بزرگ آلمان، کلن، دوسلدورف، دورتموند و اسن در این ایالت قرار دارند. شهر بن پایتخت سابق جمهوری فدرال آلمان (آلمان غربی) در این ایالت قرار دارد. نوردراین-وستفالن از شمال به ایالت نیدرزاکسن، از شرق به ایالت هسن، از جنوب به راینلاند-فالتز و از مغرب به هلند و بلژیک محدود است. در حال حاضر این ایالت توسط حزب‌های دموکرات مسیحی و سوسیال دموکرات آلمان اداره می‌شود.

در پایان

 اِلو ویزا با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه شماست. برای دریافت مشاوره و آگاهی از شرایط ویژه مهاجرتی می توانید با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از طریق وب سایت وقت مشاوره بگیرید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

163 دیدگاه برای “نحوه اخذ ویزای کار کمک پرستاری آلمان

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   باید در آزمون های گوته، OSD و یا TELC شرکت کنید. برای راهنمایی در این زمینه با موسسات آموزش زبان آلمانی تماس بگیرید.

 1. نسیم سادات گفته:

  ۳۷ سال سن دارم لیسانس مددکاری اجتماعی دارم .هم مدرک کمک بهیاری وهم مدرک کمک پرستاری دارم .۹سال سابقه بیمه دربیمارستان دولتی که کمک پرستار بودم را دارم.ایا من شرایط مهاجرت به کشور آلمان را دارم؟وزبان آلمانی هم بلد نیستم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   در رشته کمک پرستاری شرایط خیلی خوبی برای مهاجرت دارید. تنها چیزی که نیاز دارید یادگیری زبان آلمانی است که نهایتا تا یک سال به سطح مطلوب می رسید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی تماس بگیرید.

 2. Mohammad گفته:

  سلام و خسته نباشید بنده لیسانس تربیت بدنی هستم.خواستم بگم که مدرک کمک پرستاری از سوی دوره های جهاد دانشگاهی مورد تایید آلمان هست؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   خیر مورد تایید نیست. دوره کمک پرستاری که توسط موسسه ما برگزار می شود بر اساس استانداردهای مورد تایید کشور آلمان است. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر لطفا وقت مشاوره تخصصی رزرو کنید.

 3. ستاره گفته:

  با سلام و درود بر شما ..
  ایا با مدرک کمک پرستاری ۳ ماهه و سابقه کاری ۱ ساله و مدرک b1 المانی میشه اقدام کرد یا مدرک حتما باید ۱ ساله باشه.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   برای اقدام از طریق کمک پرستاری باید دوره کمک پرستاری مورد تایید آلمان که توسط موسسه إلوویزا برگذار میشه رو بگذرونید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

  • محمدرضا گفته:

   سلام و درود
   من لیسانس حسابداریم ۲۹ سالمه
   خواستم بدونم با مدرک خودم میتونم برم المان؟
   و این که زبان المانی یادگیریش خیلی سخته؟
   ممنون

   • مدیر گفته:

    با درود و احترام
    با مدرک تحصیلی خودتان خیر ولی از طریق آوسبیلدونگ یا رشته های غیرتخصصی امکان اقدام دارید. زبان آلمانی هم تا حدودی زبان دشواری است ولی اگر به میزان کافی زمان و تلاش داشته باشید طی حداکثر یک سال به سطح خوبی خواهید رسید که برای مهاجرت مناسب خواهد بود. برای راهنمایی بیشتر بهتر است تماس بگیرید.

 4. sadegh گفته:

  سلام من مدرک b2دارم زبان آلمانی دارم
  اما مدرک تحصیلیم ناقصه دوم متوسطه اس ۲۵ سالمه
  میخاستم بدونم شانسی برا مهاجرت دارم آوسبیلدونگ یابقیه

 5. فاطمه گفته:

  سلام. وقتتون بخیرمن مدرک کمک پرستاری از نظام پرستاری رو دارم ۲۴ سالمه. دیپلم کاردانش دارم. همسرم اتباع افغانی هستند دو دختر با مدرک پاسپورت دارم. میخاستم بدونم من ب همراه خانوادم برای کار ب المان میتونیم بریم. ممنون میشم جواب بدید؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   امکان اقدام برای شما وجود دارد. همچنین همسر و فرزندان هم امکان پیوست به شما را خواهند داشت. لطفا برای راهنمایی و مشاوره بیشتر تماس بگیرید.

   • نفیسه گفته:

    سلام من اتباع افغانی هستم مدرک کمک پرستاری یک ساله را از پردیس دانشگاهی حکیم ابن سینا را دارم دوتا پسر دارم ولی پاسپورت. نداریم من هم میتوانم با خانواده به آلمان مهاجرت کنم وانجام کمک پرستار شوم

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     در صورت داشتن پاسپورت یا اقامت قانونی ایران امکان اقدام برای شما را داریم. لطفا برای دریافت راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 6. میلاد گفته:

  سلام خسته نباشید من مدرک کمک پرستاری ۱ ساله رو دارم و ۱.۵ سال هم سابقه کار در بیمارستان دولتی دارم.میخواستم ازتون سوال بپرسم که این ویزا کار شامل من میشه ۲۶ سالمه و دیپلم تجربی دارم.و سوال اخر هم هزینه کلی ویزا کار چقد هس اگه میشه در مورد هزینه کامل لطفا همه هزینه هارو توضیح بدین

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله شرایط اقدام برای این ویزای کمک پرستاری را دارید. برای آگاهی از شرایط و هزینه ها لطفا از طریق شماره های موجود در وب سایت با مشاوران ما تماس بگیرید.

 7. حسین گفته:

  سلام
  من دیپلم و کمک پرستاری فنی حرفه‌ای دارم ولی سابقه کاری ندارم امکان قبول شودن من چند درصده ممنون میشم راهنمایم کنید اگه راهکاری دارید لطفن بگید.🙏

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   شرایط سنی و سطح زبان آلمانی شما هم مهم است. برای بررسی دقیق شرایط با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   حقوق مکفی دریافت خواهید کرد. ویزای پیوست هم امکان پذیر خواهد بود. برای دریافت دقیق اطلاعات با مشاوران مجموعه تماس بگیرید.

 8. مهری کاره وند گفته:

  باسلام. من دیپلم حسابداری دارم. و همچنین مدرک کمک پرستاری از انجمن پرستاری تهران، ۸سال سابقه در آسایشگاه خیریه سالمندان کهریزک رو دارم، ایا میتونم مهاجرت کنم؟ و هزینش چقدر میشه؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   سابقه کاری خوبی دارید که قطعا می توانید مهاجرت کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مجموعه تماس بگیرید.

 9. ابراهیم گفته:

  سلام عر@ خسته نباشید
  بنده تمام سایت با اینستا شما مطالعه کردم
  فقط تنها چیزی که نفهمیدم این
  صفر تا صد این کار برای پرستاری چقدر لازم
  لطفا اینو جواب بدین و تو سایت بنویسید که بدونیم بعد مشاوره بگیریم
  ممنون از وقتی ک گذاشتین

 10. امین گفته:

  سلام
  من ۱۸ سالمه و مدرک تافل دارم و مدرک تحصیلی هم دیپلم میخواستم از طریق دوره های کمک پرستاری در آلمان مهاجرت کنم میخواستم ببینم میتونم با این شرایط مهاجرت کنم

 11. مونا قلی زاده گفته:

  وقت بخیر
  کمک پرستاری و زبان المانیو زیر نظر خودتون اموزش میبینیم
  فقط یه سوال دارم برا مهاجرتمون چقدر تمکن مالی نیاز هست ؟

    • مدیر گفته:

     با درود
     بله تمکن نیاز نیست ارائه بدید این مبلغ که گفتیم صرفا برای هزینه زندگی ماه های اول هست که شما باید برای مخارج زندگی و اجاره خانه همراه داشته باشید چون تا یک ماه کار نکنید به شما حقوقی پرداخت نمی شود پس نیاز هست مقداری پول همراه داشته باشید که به مشکل نخورید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 12. فاطمه گچینی گفته:

  سلام شوهرمن ۳۱ سالشه وپنج ساله در بیمارستان امام رضای قم دربخش سی سی یو کمک پرستاره
  دوتامون دیپلم داریم وزبان المانی بلد نیستیم یک پسر سه ساله هم داریم میخواستم بدونم امکان مهاجرت برای ما هست؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   امکان اقدام برای شما وجود دارد. البته باید زبان آلمانی حداقل در سطح B1 یاد بگیرید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 13. مهسا مقدم گفته:

  سلام من مهسا هستم ۲۰ سالمه و توی مزون لباس مجلسی کار میکنم و ۵ ساله سابقه کار دارم شرایط آلمان طوری هستش ک بتونم ویزا بگیرم ؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   شرایط سنی مناسبی برای اقدام دارید. البته برای مهاجرت به آلمان حتما نیاز به مدرک زبان آلمانی دارید. برای دریافت راهنمایی و مشاوره کامل لطفا تماس بگیرید.

   • بهمن مجرد گفته:

    سلام من ۳۱سالمه مدرک ترجمه شده کمک پرستاری دارم ۳سال سابقه کار در بیمارستان گاندی و چشم پزشکی نور دارم ،میتونم از طریق شما کارهای مهاجرت به آلمان را انجام بدم ،لطفا شرایط این کار رو هم بفرمایین.

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     شرایط مناسبی دارید. البته نیاز هست مدرک زبان آلمانی بگیرید. لطفا برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید.

 14. M گفته:

  سلام من۲۳ سالمه و مدرک کمک پرستاری دارم.میخوام ازطریق ویزای تحصیلی اقدام کنم.بخوام کارامو ماسسه شما انجام بده..برام کارم پیدامیکنین و مدت اموزش زبانتون چقدره؟؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله امکان اقدام دارید ولی در هر صورت باید زبان آلمانی یاد بگیرید. مدت یادگیری زبان هم به پشتکار و تمرین شما بستگی دارد. ما در موسسه الوویزا هم امکان کاریابی و هم آموزش زبان آلمانی را متقاضیان فراهم کرده ایم. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 15. شیما گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه.مدرک پرستارس دارم.یکسال فارغ التحصیل شدم ودارم طرح رو میگذرونم.برای پرستاری سابقه کار نیازه

 16. سجاد غلامی گفته:

  با سلام من مدرک کمک پرستاری دارم ۳۶ سال سن دارم ومتاهل هستم و۲ فرزند پسردارم و۱۵ سال سابقه کار در بیمارستان دولتی دارم و نیروی رسمی بیمارستان هستم و مدرک لیسانس مدیریت دولتی دارم با چه شرایطی میتونم مقیم آلمان بشم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   با طی کردن دوره های کمک پرستاری موسسه إلوویزا که تنها مدرک کمک پرستاری مورد تایید سفارت آلمان در ایران است می توانید اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

   • شکوفه رضایی گفته:

    سلام بنده دیپلم دارم و ۳۲سالمه .مدرک پرستاری رو چجوری و کجا باید بگیرم . ممنون میشم یکم توضیح بدین . هیچ اطلاعاتی درباره مهاجرت از طریق مدرک پرستاری ندارم

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     اگر مقاله را مطالعه کرده باشید تمام توضیحات داده شده. شما برای کار به عنوان کمک پرستار در آلمان به مدرک کمک پرستاری مورد تایید آلمان و همچنین مدرک زبان آلمانی در سطح B2 نیاز دارید که این موارد در صورت عقد قرارداد با شرکت الوویزا به صورت رایگان برای متقاضیان برگزار می شود. برای راهنمایی کامل لطفا تماس بگیرید.

 17. مرجان گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳۰سالمه مدرک کمک پرستاری دارم و ۳سال سابقه کار در بیمارستان هم دارم و مدرک تزریقات هم دارم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله می توانید با داشتن مدرک زبان آلمانی و کمک پرستاری موسسه که سرفصل های مد نظر کشور آلمان را پوشش می دهد اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 18. بیتا گفته:

  درود بر شما، من ۴۳ سالمه،با توجه به توضیحاتتون میتونم اقدام کنم برای کمک پرستاری ،میخواستم بدونم آیا همسر و دختر ۱۲ سالم هم میتونن همزمان با من بیان؟ و اینکه آیا برای همسرم هم امکان کار کردن وجود داره؟ممنون از پاسخگوییتون

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   افراد زیر ۴۴ سال با هر مدرکی و سطح زبانی b2 میتونن اقدام کن. یعنی اگر تا زمان ویزا شدن از ۴۴ سال بگذرد نمی توان اقدام کرد.
   پیوست و الحاق اعضای خانواده میشه انجام داد.

 19. فاطمه گفته:

  سلام من ۳۳ سالمه مدرک هلال احمر و تزریقات دارم و در کار خیاطی هم کت و شلوار کار کردم و همسرم دیپلمه تجربی هستند و سابقه کاری در تولید همه مدل کفش روداره میتوانیم برای مهاجرت اقدام کنیم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   هر مدرکی که شما دریافت می‌کنید در رزومه تون قرار میگیره و باعث قوی تر شدن رزومه شما می شود ولیکن مدرکی که موسسه ارائه می‌کند مورد تایید کشور آلمان است.

 20. samaneh گفته:

  سلام این دوره چقدر زمان میبره دخترم ۱۷ سال سن داره میخوام ببینم اگر این دوره رو ببینم و دخترم هجده سالش بگذره باید چکار کنم نمیتونم ببرمش با خودم؟؟؟؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   برای فرزندان بالای ۱۸ سال ویزای پیوست وجود ندارد و باید جداگانه به صورت تحصیلی یا اوسبیلدونگ اقدام کنند. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 21. نوریه یعقوبی گفته:

  سلام وقت شما بخیر من ۲۹ سالمه از افغانستان امدمو لیسانس حقوق را دارم. دوست دارم که دوره کمک پرستاری را بگذرونم و از طریق ان به المان مهاجرت کنم و سطح زبان المانی من b1 میباشد میتونم از طریق موسسه شما این دوره را بگذرونم و ویزای المان را بگیرم یا نه و طول دوره کمک پرستاری شما چقدر است؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   در صورتی که ویزای شما حداقل ۲ سال مدت داشته باشد امکان اقدام برای شما را خواهیم داشت. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 22. سپیده لسانی گفته:

  سلام و عرض ادب من ۳۸ ساله هستم دوره کمک پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رو دارم و ۶سال سابقه کار زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران رو دارم من میتونم اقدام کنم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله شما شرایط دریافت جاب آفر کمک پرستاری آلمان رو دارا هستید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید.

 23. Esmaeil Nosrati گفته:

  سلام من از طریق آموزشگاه های خصوصی نیک اندیشان مدرک بهیاری یک ساله رو دریافت کردم میخواستم بپرسم که با این مدرک امکان مهاجرت وجود دادرد یا نه و مدرک خودم دیپلم هستش

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   مدرک مورد نیاز کارفرما برای جاب آفر کمک پرستاری از طرف موسسه به شما ارائه می‌شود و مدارک جانبی در رزومه شما ذکر می‌شود. برای آگاهی بیشتر تماس بگیرید.

 24. M.h گفته:

  سلام من ۳۰سالمه ۱۲سال پیش تا۱۱انسانی خوندم گواهی اتمام دوره هم گرفتم ک حالانمیدونم همون دیپلم حساب میشه یانه
  حالامیخام بدونم اگه بخام برای دیپلم ۱۲ساله اون یسال رویه رشته فنی بخونم میتونم برای ویزای کمک پرستاری اقدام کنم؟

 25. حسینی گفته:

  سلام بنده مدرک کمک پرستاری دارم یعنی تزریغات و اصول کمک پرستاری.
  اما دیپلم ندارم و در حال تحصیلم
  راهی هست بدون دیپلم شه؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   موسسه إلوویزا مدرک کمک پرستاری معتبر به متقاضیان ارائه می دهد. لطفا برای دریافت راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 26. M.h گفته:

  سلام دوره کمک پرستاری هم مث پرستاری حقوق داره یانیاز به تمکن مالی هست؟
  اگه حقوق داره چقد درماه هست؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   با حقوق هست و نیازی به تمکن مالی نیست. میزان حقوق هم بسته به شرایط متفاوت است.

 27. زهرا گفته:

  سلام من ۲۰ سالمه و دیپلم دارم ولی کمک پرستاری نخوندم میتونم درخواست بدم یا نه باید حتما مدرک کمک پرستاری داشته باشم؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   شما باید ابتدا در دوره های کمک پرستاری که توسط موسسه إلوویزا برگزار می شود شرکت کرده و مدرک دریافت نمایید. بعد از دریافت مدرک می توانید از طریق موسسه اقدام کنید.

 28. مژده گفته:

  سلام وقتتون بخیر.. ببخشید من مدرک بهیاری دارم میشه برای ویزای کاری اقدام کنم؟
  همسرم هم مربی شنا هستن و غریق نجات ایشون چطور؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بهترین روش مهاجرت کاری کمک پرستاری به آلمان است که برای شما آموزش زبان آلمانی هم به صورت رایگان برگزار می شود. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   از طریق رشته های دیگه امکان اقدام دارید. بعد از ورود به آلمان می تونید تغییر شغل بدید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 29. حمزه گفته:

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید
  عرضم به خدمت شما اینه که فقط تو تهران هست
  تو سایر شهرها هم شعبه دارین واسه یادگیری زبان
  من مدرک کمک پرستاری دارم الانم تو بیمارستان مشغول به کار هستم تقریبانزدیک به ۶سال سابقه دارم

   • علی محمدی گفته:

    سلام
    من ۱۷ سالمه و رشته انسانی هستم میخام از امسال مدرک کمک پرستار بگیرم و زبان المانی هم بلد نیستم
    میخام بدونم ک چطور میتونم ب المان برم برای کار
    یا اصلا میتونم برم

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     بعد از اخذ مدرک دیپلم هم از طریق ویزای تحصیلی و هم از طریق دوره آوسبیلدونگ (کار و تحصیل با حقوق) براتون امکان اقدام وجود دارد. توجه داشته باشید مدرک زبان در دو حالت مورد نیاز است. برای دریافت راهنمایی تماس بگیرید.

 30. امیر گفته:

  سلام وقت بخیر من مدرک کمک پرستاری ۱ساله دارم و کار ورزی رو بیمارستان طب کودکان گذروندم و مدرک فوریت های پزشکی هم دارم و مدرک آرایشگری و برق خودرو میتونم اقدام کنم،سوالی که ذهنم رو درگیر کرده هزینه های رفتن به آلمان به چه صورته ؟؟؟؟؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   برای کمک پرستاری میتونیم با جاب آفر برای آلمان اقدام کنیم. برای اطلاع از هزینه ها با مجموعه تماسب گیرید.

   • مجتبی لاریجانی گفته:

    با سلام.
    من کمک پرستار ارتش هستم و ۱۶ سال سابقه کار دارم شرایط برای من چگونه است

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     تا ۴۴ سال کمک پرستاری در آلمان برای شما قابل انجام است. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 31. یاس گفته:

  سلام و احترام
  دوره ی کمک پرستاری و زبان آلمانی در موسسه ی شما چه مدت طول می کشد؟
  چند ساعت در روز است؟
  کار عملی در کدام بیمارستان برگزار می گردد؟
  زبان آنلاین هم دارید؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   آموزش زبان آنلاین هست تا سطح B2. آموزش سه جلسه در هفته و تایم یک ساعت و نیم هست. آموزش عملی کوتاهی به در بیمارستان شهر خودتان خواهد بود. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 32. مهدی گفته:

  سلام
  من مدرک بین المللی کمک پرستاری دندانپزشکی دارم و ۱۹سالمه
  الان مشغول خدمت هستم و ۱۰ماه دیگه از سربازیم مانده ایا برا محاجرت وقت کافی دارم

 33. علی گفته:

  سلام وقتتون بخیر . من تو یکی هز موسسه ها قصد دارم که کمک پرستاری برم و اینکه زبان آلمانی بلد نیستم ایتالیایی تا سطح B1 بلدم . اگر مدرگ کمک پرستاری رو بگیرم میتونم برای آلمان یا ایتالیا اقدام کنم ؟ از همه مهم تر ۲۰ سالمه
  سپاس گزار میشم پاسخ بنده رو بدین 🌹

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   با داشتن دانش زبان آلمانی امکان مهاجرتتون به این کشور از طریق دوره کمک پرستاری وجود دارد. در صورت عقد قرارداد کاریابی در رشته کمک پرستاری با موسسه اِلوویزا دوره آموزش زبان آلمانی به صورت رایگان برای شما برگزار خواهد شد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 34. علی گفته:

  سلام من۲۰سال سن دارم و مدرک کمک پرستاری۱ساله با ۳سال سابقه کار در خانه سالمندان میتونم برای اخذ ویزای کاری در کشور المان اقدام کنم؟و شرایط ویزای کاری به چه صورتی می باشد؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بهترین مسیر مهاجرت برای شما جاب افر کمک پرستاری آلمان هست آموزش زبان آلمانی هم توسط مجموعه برای برگزار می شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی تماس بگیرید.

 35. امین زراینه گفته:

  آیا مدرک زبان رو موسسه شما تایید میکنه یعنی آزمون میگیره یا باید مدرک از سفارت گرفت برای b1

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   در ایران هیچکس مرجع تایید و صدور مدارک نیست جز این چهار سازمان آلمانی که در ایران هم دفتر دارن:
   Goethe
   Tdn
   Telc
   Osd.

 36. Akrammoradi shoa گفته:

  سلام من کارشناس مراقبت سلامت ۴۲ ساله با سابقه کاری ۱۳ سال متاهل و دادارای دو فرزند زیر ۶ سال هستم میتونم واسه مهاجرت به المان اقدام کنم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   در حال حاضر کمک پرستاری جاب افری هست که با توجه به شرایط شما قابل انجام است. سوال دیگری دارید در ادامه همین دیدگاه بپرسید.
   با سپاس

 37. مژگان علیمحمدی گفته:

  من ۴۰سالمه
  مدرک دیپلم دارم ولی زبان آلمانی وارد نیستم آیا امکان دارد ویزای کاری در آلمان به من تعلق بگیرد؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   آموزش زبان آلمانی توسط موسسه برگزار می شود. بله امکان اخذ جاب افر کمک پرستاری را دارید. لطفا برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   در صورت عقد قرارداد کاریابی ویژه کمک پرستاران با موسسه إلوویزا، دوره های یادگیری زبان آلمانی به صورت رایگان برای شما برگزار خواهد شد. لطفا برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 38. مونا قلی‌زاده گفته:

  سلام وقت بخیر
  برا مهاجرت بعنوان بهیار به آلمان آموزش زبان و دوره های کمک پرستاری به عهده هلدینگ شماست ؟ ۳۱ سالمه و با همسرم هستیم.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله. دوره کمک پرستاری و همچنین آموزش زبان آلمانی توسط موسسه إلوویزا برای متقاضیان به صورت رایگان برگزار می شود. برای آگاهی بیشتر تماس بگیرید.

  • دلناز گفته:

   سلام ببخشید اگر مدرک کمک پرستاری زیر نظر انجمن پرستاران ایران باشه برای مهاجرت مورد قبوله؟

   • مدیر گفته:

    با درود و احترام
    در حال حاضر هیچ مدرکی که داخل ایران صادر میشه استانداردها و امکان مشغول به کار شدن در آلمان را ندارد جز مدرک تخصصی که توسط مجموعه ما در اختیار افراد قرار می گیرد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله امکان اقدام دارید. البته مدارک دیگه ای هم برای مهاجرت نیاز است که ما در تهیه و تکمیل آنها به شما کمک می کنیم. لطفا برای راهنمایی و مشاوره بیشتر تماس بگیرید یا وقت مشاوره رزرو کنید.

 39. نوشین گفته:

  سلام من بخوام اقدام کنم باید چیکار کنم؟
  ۲۸سالمه لیسانس حسابداری ادونس زبان انگلیسی و ۴سال بیمه و مدرک مدیر فنی آژانس هواپیمایی هم دارم اما میخوام اقامت المان بگیرم و کاری برم المان

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   با توجه به تفاوت مبانی حسابداری در کشورها امکان اخذ جاب آفر نیست. کمک پرستاری میتونیم برای شما اقدام کنیم. آموزش زبان و کمک پرستاری هم به صورت رایگان به شما ارائه می شود. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید یا وقت مشاوره رزرو کنید.

 40. رسول بخشی گفته:

  سلام
  من کمک پرستار ۳۰سالمه مشغول به کار در یکی از بیمارستان های دولتی به صورت قراردادی هستم می خوام مهاجرت کنم از کجا شروع کنم؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   با توجه به داشتن ظرفیت شغلی این رشته برای المان امکان اقدام رو دارید از سایت وقت مشاوره رزرو کنید کارشناسان روند کار رو براتون شرح میدن

 41. فاطیما گفته:

  سلام خسته نباشید
  من میخواستم برای ویزای کمک پرستاری المان اقدام کنم
  منتها من متاهل و یک فرزند حدود یکساله دارم میخواستم بدونم اگر موفق ب اخذ ویزا بشم میتونم خانواده ام رو با خودم ببرم با این ویزا جاب افر یا خیر؟؟

 42. فاطیما گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی دارم و دوره فوریت های پزشکی را هم گذراندم میخواستم برای کمک پرستاری اقدام کنم منتها سوالم این هست من متاهل و یک فرزند یک ساله دارم با گرفتن این ویزا میتوانم همسر و فرزندم را هم باخودم ببرم یا شرایط جاب افر فرق داره؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   با دریافت ویزای کمک پرستاری آلمان امکان دریافت ویزای همراه برای اعضای خانواده را دارید.

 43. صادق گفته:

  سلام من مدرک کمک بهیاری سه ماهه دارم و ۵ساله در بیمارستان مشغول بکارم و بیمه برام واریز شده الانم رسمی هستم.مسلط به زبان انگلیسی و تاحدودی فرانسوی.میتونم اقدام کنم؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله امکان اقدام دارید. مجموعه اِلوویزا برای متقاضیان دوره های کمک پرستاری کلاس های آموزش زبان آلمانی را بصورت رایگان برگزار می کند. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

 44. افشین گفته:

  سلام. من درک کمک پرستاری URS انگلیس رو دارم. از آموزشگاه گرفتم مدرک رو. میتونم برای آلمان اقدام کنم؟

   • فاطیما گفته:

    سلام من لیسانس مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی دارم و دوره فوریت های پزشکی را هم گذراندم میخواستم برای کمک پرستاری اقدام کنم منتها سوالم این هست من متاهل و یک فرزند یک ساله دارم با گرفتن این ویزا میتوانم همسر و فرزندم را هم باخودم ببرم یا شرایط جاب افر فرق داره؟

 45. کامل گفته:

  با سلام من مدرک کمک پرستاری یک ساله دارم و کاردانی امداد ونجات حدود ۹سالم سابقه کار دارم آیا میتونم با این مدارک برای مهاجرت درخواست بدم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله بهترین کشور برای شما آلمان هست و می توانید مهاجرت کاری بدون ارائه ی تمکن مالی داشته باشید. برای راهنمایی کامل تماس بگیرید.

 46. عرفان پرچمی گفته:

  با سلام
  من مدرک کمک پرستاری رو از نظام سلامت کل کشور گرفتم ایا امیدی واسه مهاجرت هست؟

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   متاسفانه مدرک شما برای مهاجرت دارای اعتبار نیست. موسسه اِلو ویزا دوره های کمک پرستاری معتبر برای مهاجرت را برای متقاضیان برگزار می کند. لطفا برای دریافت راهنمایی و همچنین بررسی رزومه شما تماس بگیرید.

 47. بهار گفته:

  سلام وقتتون بخیر من مدرک کمک پرستاری دارم ولی در شغل اصلی من دستیار دندانپزشک با ۲۳سال سابقه هست .میتونم برای ویزای کار اقدام کنم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   در صورتی که سن شما کمتر از ۴۵ سال باشد امکان اقدام برای کمک پرستاری آلمان را دارید.

   • شاهپور گفته:

    سبام من مدرک کمک پرستاری دارم ۴۲ سال سن و متاهل و دوفرزند دارم هم اکنون ۱۶ سال سابقه کار در رسته خدماتی بیمارستان رو دارم آیا این جاب آفرشامل بنده میشود یانه ؟ممنون ازجوابگوییتان

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     بله با گرفتن مدرک زبان B2 امکان اقدام برای شما را داریم. فقط این نکته را خدمت شما عرض کنم که محدودیت سنی برای کمک پرستاری ۴۵ سال هست و باید هرچه زودتر اقدام کنید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   شما برای دریافت ویزای کمک پرستاری آلمان باید مدرک دوره کمک پرستاری را دریافت کنید. در صورتی که با موسسه اِلو ویزا قرارداد اعزام داشته باشید دوره های کمک پرستاری به صورت رایگان برای شما برگزار می شود.

 48. Eee گفته:

  سلام با ۸سال سابقه کار بدون بیمه نگهداری از سالمند با دیپلم معماری میتونم کاری اقدام کنم برای مراقبت و نگهداری از سالمند در آلمان البته از شرکتی که منو معرفی کرده به سالمندان رزومه سربرگ دار دارم

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   میتونید برای ویزای کار کمک پرستاری آلمان اقدام کنید آموزش های لازم جهت یادگیری زبان آلمانی و کمک پرستاری هم بهتون ارائه میشه. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 49. رضاخدابخشی گفته:

  سلام حدود ۱۰ ساله مدرک کمک پرستاری رو گرفتم و دوران خدمتم هم دربیمارستان بودم ک اونجا هم تزریقات انجام می‌دادم. برای مهاجرت راهنماییم کنیم ممنون ازلطفتون

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   شما میتوانید از طریق ویزای کار برای آلمان اقدام داشته باشید بهترین مسیر مهاجرتی که نیاز به تمکن مالی هم ندارد. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   مدرک شما باید بررسی شود. در صورت مورد تایید بودن نیازی به گذراندن دوره ی کمک پرستاری نیستید. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   بله امکان اقدام وجود دارد. البته محدودیت سنی تا ۴۴ سال وجود دارد. لطفا برای مشاوره و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 50. بهاره گفته:

  سلام من مدرک کمک پرستاری دارم و ۶سال سابقه کار تو کلینک رو دارم ۲۵سالمه
  برای مهاجرت باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مدیر گفته:

   با درود و احترام
   کمک پرستاری آلمان بهترین گزینه برای مهاجرت شماست. برای راهنمایی کامل و دقیق نیاز به مشاوره دارید. لطفا با ما تماس بگیرید.

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     اگر سابقه ی کاری مرتبط و تخصصی در زمینه ی رشته ی خودتون دارید اولویت هست در غیر اینصورت بهتر است برای کمک پرستاری اقدام کنید.

     • زهرا گفته:

      سلام من هم دیپلم با کامپیوتر دارم ولی برای کمک پرستاری میتونم ثبت نام کنم ؟ و اصلا تا حالا در این مورد آموزش ندیدم

     • مدیر گفته:

      با درود و احترام
      رشته تحصیلی شما ربطی به دوره ندارد. بعد از عقد قرارداد با موسسه إلوویزا دوره کمک پرستاری ویژه اعزام به آلمان برای شما برگزار می شود. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

     • مریم رضائی گفته:

      سلام من مدرک دیپلم بهیاری وکمک پرستاری دارم ۵سال بعنوان پرستاراورژانس دربیمارستان کارکردم میتونم اقدام کنم

     • مدیر گفته:

      با درود و احترام
      با شرایط سنی زیر ۴۴ سال و مدرک زبان b2 و اخذ مدرک کمک پرستاری موسسه که سرفصل هاش با سرفصل های مدنظر کشور آلمان همسان است بله میتونین اقدام کنین. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

   • وحید گفته:

    با سلام من مدرک کمک پرستاری و لیسانس عمران _اب و فاضلاب دارم ولی در هیچکدام سابقه کاری ندارم و کار هم نکردم میتونم برای ویزای کمک پرستاری درخواست بدم

   • سعید اکبری گفته:

    سلام و درود سعید هستم
    من ۳۵سال سن دارم شغلم نجاریه مبل هستش و ۱۶سال سابقه کار دارم… ولی بیمه نداشتم که بتونم ثابت کنم راهی هست واسه ویزای کار نجاری المان؟ آفر دارید؟

    • مدیر گفته:

     با درود و احترام
     شما می توانید در زمینه کاری نجاری ثبت شرکت انجام بدهید و در کشور آلمان فعالیت کنید. برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

     • ندا گفته:

      سلام خسته نباشید .من دوره‌ی یک ساله کمک پرستاری رو +۶ ماه کارآموزی عملی در بیمارستان گذراندم علاوه بر آن مدرک فوریت های پزشکی هم دارم .باید چیکار کنم ؟

     • مدیر گفته:

      با درود و احترام
      میتونید از طریق جاب آفر کمک پرستاری یا اگر سنتون مناسب باشه آوسبیلدونگ پرستاری آلمان اقدام نمائید.
      برای اطلاعات بیشتر با مشاوران شرکت ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *