کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

مهاجرت به کانادا و اطلاعات کلی در مورد کانادا ، روش های ورود به این کشور برای شما دوستان جمع آوری کردیم و شما را در این مسیر آگاه کنیم تا در تصمیم گیری در مورد مهاجرت به این کشور کمک کرده باشیم هر گونه سوال و یا توضیحات بیشتر می تونید در قسمت تماس با ما راه های ارتباطی با موسسه الوویزا (یونس) در ارتباط باشید.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی

 • قاره : آمریکا شمالی

 • پایتخت : اوتاوا

 •  واحد پول: دلار (CAD)

 • ساعت جهانی :   ۳.۵+ تا ۸-

 • مذهب : کاتولیک 

 • پیش شماره :  ۱+

 • حکومت : فدرال پارلمانی پادشاهی مشروطه

CAN flag - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

موقعیت جغرافیایی

کانادا دومین کشور بزرگ دنیاست،ولی جمعیت نسبتاً کمی دارد. با آن‌که گستردگی کانادا ازهمسایه‌اش آمریکا بیشتر است،جمعیتی برابر ۱۱ درصد جمعیت آمریکا دارد.تنها کشور همسایه کانادا کشور آمریکا هست.

CAN Map - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

قشنگی های کانادا

روش های ورود به کشور کانادا

کانادا کشوری وسیع و پهناور واقع در قاره آمریکاست،که بالغ بر ۱۵۵۰۰ مدرسه در مقاطع مختلف تحصیلی در خود جای داده است.جالب است بدانید که اغلب ساکنین کانادا دارای مدرک تحصیلات عالی از مراکز معتبر بین المللی هستند،به همین دلیل به دانشجویان خصوصا دانشجویان بین المللی احترام خاصی قائل هستند.این کشور یکی از برترین اعضای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی جهانی (OECD) میباشد.چرا که در سال های اخیر توجه خاصی به پیشرفت نظام آموزشی خود داشته است و در تلاش است تا به یک نظام آموزشی ایده آل برسد.در همین راستا دولت کانادا ۶% از درآمد تولید ناخالص داخلی سالانه خود را صرف امور آموزشی کشور می نماید که بودجه آموزشی تامین شده در سال ۲۰۱۹  میلادی از طرف این منبع حدوداً ۲۱ هزار میلیون دلار بود. با توجه به سرمایه گذاری کانادا در حوزه آموزش، تحصیل در کانادا بین دانشجویان بین المللی طی سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است.نظام آموزشی کانادا تحت نظارت دولت فدرال کانادا میباشد اما در سیستم آموزشی ایالت های مختلف کانادا تفاوت های جزئی دیده میشود.

با تحصیل در کانادا مقطع کارشناسی اشنا شوید 300x200 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
شاخص کالج کانادا 300x200 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
کاور 1 1 300x170 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
کاور1 300x170 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
CAN Edu 2 1024x683 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

اداره مهاجرت کانادا در ماه اکتبر از برنامه جدید مهاجرتی کانادا برای سه سال آینده رونمایی کرد.طبق سیاست‌های جدید مهاجرتی کانادا برنامه‌های مهاجرت کاری در طول سه سال آینده ۲۰۲۱-۲۰۲۳ به عنوان اولویت اصلی این کشور انتخاب شدند.از آنجایی که کشور کانادا با کمبود نیروی کار ماهر و متخصص در برخی از حوزه‌های شغلی و هرم جمعیتی پیر روبه‌روست،می‌کوشد تا مشکلات اقتصادی خود را از طریق جذب مهاجران متخصص برطرف سازد.شیوع ویروس کرونا تاثیری منفی در اقتصاد بسیاری از کشورها داشت و کانادا نیز از این موضوع در امان نماند.با کاهش آمار مهاجرت،کشور کانادا با بحران‌های جدی و اساسی در بازار کار خود مواجه شد؛کمبود نیروی کار ماهر در مشاغل تخصصی همچون شاخه‌های مهندسی،مدیریت و حسابداری موجب شد تا این کشور در برنامه‌ریزی‌های خود برای سال‌های آینده تمرکز خود را بر جذب حداکثری نیروی کار ماهر قرار دهد.

2شاخص مهاجرت کانادا 300x200 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
شاخص مهاجرت کانادا 300x200 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
CAN Job 2 1024x683 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

برای مشاوره در زمینه این کشور پیشنهاد می کنم یه وقت مشاوره داشته باشیم تا تمامی راه های که شما می تونید اقدام کنید بررسی شود بهترین تصمیم بگیرید برای مهاجرت به این کشور.

سرمایه گذاری

یکی از راه های اخذ اقامت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا یا راه اندازی استارت آپ برای تاجران و مدیرانی که دارای حداقل سرمایه به ارزش ۳۵۰ هزار دلار کانادا است می باشد. این پروسه جهت اشتغال زایی در کانادا با هدف جذب افراد دارای توان مدیریتی و تجارب تجاری تدوین شده است.اگر شما به علل بیشماری همچون  نداشتن مهارت زبانی معادل آیلس ۶.۵ و بالا رفتن سن نتوانسته اید به کانادا مهاجرت نمایید می توانید از طریق سرمایه گذاری یا کارآفرینی جهت اخذ ویزای اقامت دائم کانادا که به دریافت پاسپورت کانادایی منجر می شود اقدام نمائید.

پناهندگی

یکی از روش های ورود به این کشور هست،که اصلا بهتون پیشنهاد نمی کنم برای درک بهتر این که چرا پیشنهاد نمی کنیم این روش این مطلب مطالعه کنید.

چرا پناهندگی نه ؟؟؟؟

CAN Bussines 2 1024x683 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
CAN Refugee 2 1024x683 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

ازدواج در کانادا یکی از معروف‌ترین روش‌هایی است که می‌توان با استفاده از آن به این کشور پیشرفته مهاجرت کرد.کانادا از جمله کشورهایی است که قوانین مناسب و آسانی برای ویزای اقامت موقت و دائم پیش‌بینی کرده است و از بین روش های مهاجرت به کانادا،ازدواج یا به بیان عرفی‌تر اسپانسر شدن همسر یکی از بهترین روش‌ها به شما می‌رود. با این حال،شما برای استفاده از این روش باید شرایط مختلف آن را نیز داشته باشید که از سوی اداره مهاجرت کانادا و دولت آن تعیین شده است.ازدواج در کانادا دارای قوانین سفت و سختی است؛اما در صورت تصمیم به استفاده از آن،می‌توان آن را یکی از آسان ترین روش های اخذ ویزای خارج از کشور دانست.

CAN Marriage 2 1024x683 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

هزینه ها

بخشی از هزینه ها براتون برآورد کردیم تا در در این مورد بهتر بتونید تصمیم بگیرید.

1 Canada - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
2 Canada 1 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها
2 Canada 1024x1024 - کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

چرا کشور کانادا جز مقصد ها برای مهاجرت انتخاب کنیم؟

 • کانادا یکی از کشورهایی است که پایین ترین آمار جرم و جنایت را دارد،مانند بریتانیا یا کشور همسایه خود در کشورهایی مانند عراق، افغانستان، لیبی و … به جنگ نمی پردازد.بنابراین از طرف تروریست های داخلی و خارجی در امان است. همچنین از لحاظ قوانین محیطی در حال رشد و توسعه است.

 • کانادا دارای سیاست مرکزی است و کاملا متعادل می باشد.بنابراین افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می توانند با اطمینان از امنیت میان مردم کانادا و ادب و خونگرمی آنها وارد این کشور شوند.

 • سیستم تحصیلی و خدمات درمانی دولتی کانادا دارای استاندارد بالایی است.بطوریکه برخی از شهروندان بریتانیا، خدمات درمانی و خدمات مرتبط را در کانادا بهتر از کشور خودشان توصیف کرده اند.

 • همچنین دولت کانادا امتیازات ویژه ای برای خانواده هایی که به این کشور مهاجرت کرده اند در نظر گرفته است.

در پایان

 اِلو ویزا با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه شماست. برای دریافت مشاوره و آگاهی از شرایط ویژه مهاجرتی می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۹۵۴۱۱ و ۰۲۱۸۸۶۹۶۵۰۷ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از طریق منوی سایت وقت مشاوره بگیرید و منتظر تماس مشاوران ما باشید.

2 دیدگاه برای “کشور کانادا و روش های مهاجرتی و هزینه ها

 1. طاهره رهبر کتیک لاهیجانی گفته:

  مدیر وموسس آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای صنایع پوشاک(خیاطی) هستم لطفا راهنمایی میتونم از طریق کارآفرینی مهاجرت کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واتساپ
or scan the code